S.T.A.L.K.E.R. 2 визнали найочікуванішою гроюS.T.A.L.K.E.R. 2 визнали найочікуванішою грою

Українська гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl зайняла перше місце у рейтингу PC Gaming Show, отримавши статус найочікуванішої гри.

Ця комп’ютерна гра розробляється українською компанією GSC Game World. Вона отримала визнання серед більше ніж 130 конкурентів, що брали участь у рейтингу PC Gaming Show.

Під час виступу на події, присвяченій оголошенню рейтингу, CEO GSC Game World Євген Григорович поділився враженнями від створення гри, називаючи її “найбільшою і найскладнішою в нашому житті”.

Організатори події визначили гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl як амбітний проєкт ще з самого початку його розробки. Протягом часу роботи над грою, вона еволюціонувала в “ультимативний виклик для розробників”. Це вказує на те, що в ході розробки виникли складні завдання та технічні виклики, які вимагали від команди розробників великих зусиль і творчості для їх успішного подолання.

Крім того, Євген Григорович у своєму виступі підкреслив не лише технічні виклики, а й важливість самої гри для всього колективу розробників. Він описав процес створення гри як особливо важливий та рідний для команди, навіть при умовах великого стресу. Це свідчить про те, наскільки розробники покладають серце і душу в проєкт, вважаючи його не просто завданням, а важливим етапом їх творчого шляху.

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl запланований на перший квартал 2024 року для ПК та консолей Xbox Series X/S. Зазначено, що гра стала ще більш цікавою для гравців, адже в вересні 2023 року в компанії GSC Game World відбулися зміни в управлінні, і Максим Кріппа став новим кінцевим бенефіціаром компанії.

Підприємець та інвестор Максим Кріппа

Максим Кріппа – це інвестор в IT

Максим Кріппа – український бізнесмен та впливова фігура у кіберспортивній і геймінговій індустріях. Він став власником команди NAVI (Natus Vincere) та компанії GSC Game World, що розробляє відому гру S.T.A.L.K.E.R.

Макс Кріппа також відомий як засновник MK Foundation, благодійного фонду, який надає фінансову підтримку українським захисникам без привертання донатів, спрямовуючи щодня значні кошти на їхні потреби.

Довідка

S.T.A.L.K.E.R. – це серія відеоігор у жанрі відкритого світу та шутера від першої особи, яку розробляє українська компанія GSC Game World. Заснована в 1995 році розробником Сергієм Григоровичем, компанія GSC Game World у вересні 2023 року офіційно змінила бенефіціара – ним став інвестор Максим Кріппа.

Бізнесмен також заснував волонтерську організацію MK Foundation, яка повністю сфокусована на допомозі Збройним силам України. Фонд щодня спрямовую на забезпечення потреб українських військових близько мільйона гривень. 

Фонд не лише надає фінансову підтримку, але й активно взаємодіє із підрозділами, забезпечуючи їх військовими автомобілями як для виконання бойових завдань, так і для гуманітарних місій.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *