У Запоріжжі продовжують функціонувати Пункти НезламностіУ Запоріжжі продовжують функціонувати Пункти Незламності

У Запоріжжі продовжується діяльність “Пунктів незламності”, що забезпечують безпеку та допомогу громадянам, які переживають труднощі через війну.

“Пункти незламності” в Запоріжжі працюють у тісному співробітництві з медичними установами, місцевою владою та громадою, надаючи необхідну інформацію, медичну допомогу та матеріальну підтримку. Головна мета – зберегти здоров’я громади та допомогти кожному пережити труднощі цього непростого періоду.

Цей конкретний “Пункт незламності”, створений на базі територіального інформаційного центру у будівлі Олександрівської гімназії, виявився невід’ємною частиною інфраструктури міста. Він вирізняється своєю готовністю приймати мешканців не лише в епідемічні періоди, а й під час тимчасових перебоїв в електропостачанні.

Основною функцією цього пункту є забезпечення можливості містян перебувати в безпеці та комфорті під час блекауту. Оснащений генераторами, він забезпечує постійний доступ до електроенергії для підзарядки гаджетів та інших електронних пристроїв. Крім того, у пункті надають гарячі напої для зігрівання та зручне місце для перепочинку, створюючи атмосферу турботи та підтримки серед місцевого населення.

На початку війни у “Пункті незламності” було дуже багато відвідувачів. Багато з яких шукали тут притулку та безпеки під час надзвичайних ситуацій. З часом ажіотаж зменшився, але пункт залишається важливим ресурсом для місцевого населення.

Пункт пропонує різноманітні послуги, такі як підзарядка мобільних телефонів, вимірювання тиску та температури, а також забезпечує зручності для дітей та людей похилого віку. Директор висловив переконаність, що “Пункт незламності” має усе необхідне для надання позитивного впливу на громаду в умовах важких випробувань.

Кімната для людей похилого віку в місцевому “Пункті незламності” виявилася дбайливо обладнаною, враховуючи різноманітні потреби відвідувачів. Зокрема, для осіб із обмеженими можливостями встановлені розкладачки та засоби для пересування, що дозволяє забезпечити комфорт та безпеку.

Особливу увагу приділено гігієні, забезпечивши належні умови для користувачів з різним фізичним станом. Залежно від потреб та можливостей кожного, в кімнаті доступні різні засоби для гігієни, зокрема розмірів та типів підгузків. Крім того, створено окреме приміщення для матері та дитини, де надаються засоби для заміни підгузків, годування та перевдягання малят.

Наявність ігрової кімнати для наймолодших гарантує можливість дітям провести час з комфортом та задоволенням. На столах розміщені різноманітні ігри, розмальовки та книжки, що сприяє активному розвитку та розвагам. Ініціатива розрахована на те, щоб забезпечити всебічну підтримку та зручності для кожного відвідувача, незалежно від його віку чи фізичного стану.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *