Світова спільнота підтримує запорізьку громадуСвітова спільнота підтримує запорізьку громаду

Запоріжжя отримує міжнародну підтримку від світової спільноти в зв’язку з важливими викликами, які виникли внаслідок подій останніх тижнів.

Це стало відомо під час спільного засідання міської ради та представників дипломатичних місій та гуманітарних організацій.

Представники світової спільноти висловили глибоку турботу стосовно ситуації в місті та підтвердили готовність надавати необхідну допомогу для вирішення гострих питань, пов’язаних з економічним відновленням та соціальною стабілізацією.

Відзначаючи важливість міжнародної співпраці, міський голова Запоріжжя висловив подяку за підтримку та заверив, що ця взаємодія сприятиме не лише вирішенню термінових завдань, але й буде сприяти довгостроковому відновленню та розвитку міста.

Представники дипломатичних корпусів та гуманітарних організацій висловили готовність активно співпрацювати з місцевою владою та громадськістю для забезпечення безпеки, гуманітарної допомоги та стабілізації в регіоні.

Ця міжнародна підтримка стає важливим етапом в реагуванні на виклики, з якими стикається Запоріжжя, та підкреслює солідарність та спільний прагнення до відновлення нормального життя для всіх мешканців міста.

У подоланні надзвичайних викликів місту Запоріжжя приходить суттєва допомога від міжнародних благодійників, що знову підтверджує світову спільноту в готовності стояти пліч-о-пліч з громадою в цей важливий період. Міські лікарні знову взяли на озброєння надійну підтримку від благодійників, що забезпечують їх обладнанням, лікарськими засобами та іншими життєважливими ресурсами.

Міжнародні партнери активно взаємодіють з медичними установами міста, реалізуючи проекти та ініціативи, які спрямовані на покращення медичної інфраструктури та забезпечення здоров’я громади. Надання гуманітарної допомоги відіграє важливу роль у забезпеченні медичних установ необхідним обладнанням та ресурсами для ефективного функціонування в умовах підвищеного попиту на медичні послуги.

Це також ще один вислів солідарності та підтримки від міжнародного співтовариства, яке стежить за тяжкою ситуацією у Запоріжжі та активно взаємодіє з місцевими органами для подолання викликів та відновлення стабільності у регіоні.

Протягом періоду з 23 по 29 листопада місто Запоріжжя продовжує отримувати важливу гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Європейського регіонального бюро. Згідно з повідомленням КУ “Адміністрація з питань охорони здоров’я”, ця допомога включає в себе різноманітні медичні ресурси та обладнання, спрямовані на підтримку місцевих медичних установ у боротьбі з актуальними викликами.

Міська лікарня №3 отримала набори медичних препаратів, інструментарій для загальної хірургії, перев’язувальні матеріали та інші необхідні засоби для надання якісної медичної допомоги. Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги отримала перев’язувальні матеріали та вироби медичного призначення, включаючи бинти, рукавички, марлеві серветки, шприци та інше. Також Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 отримав набори лікарських засобів для подальшого використання в лікувальній практиці.

Це ініціатива спрямована на підтримку медичної галузі та забезпечення належної медичної допомоги мешканцям міста в умовах надзвичайних обставин. Локації, що отримали допомогу, здатні ефективно використовувати ці ресурси для поліпшення медичного обслуговування та реагування на нагальні потреби громади.

У звітному періоді надходження гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів продовжують підтримувати медичні установи міста Запоріжжя.

Міська лікарня №3 отримала важливий набір лікарських засобів та одноразових голок від організації FHI 360. Ці ресурси значно полегшать завдання медичного персоналу та дозволять ефективніше надавати лікувальні послуги в умовах підвищеного попиту на медичну допомогу.

Міжнародний Медичний Корпус (International Medical Corps) взяв на себе не лише постачання лікарських засобів для міської дитячої лікарні №5, але й організацію поточного ремонту в закладі. Це ініціатива спрямована на поліпшення інфраструктури та створення комфортних умов для маленьких пацієнтів.

Дитяча лікарня №5 отримала також важливий вантаж дитячого одягу від філії Асоціації “MEDICOS DEL MUNDO”. Ці матеріальні ресурси сприятимуть забезпеченню комфорту та тепла для дітей, які перебувають у медичному закладі.

Надзвичайно корисні ресурси надійшли до Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 від Проєкту GIZ “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України”. Це включає 22 ліктьові милиці з регулюванням висоти та один настільний багатофункціональний пристрій, які будуть використовуватися для поліпшення умов надання медичних послуг у цьому медичному закладі.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *