У Запоріжжі своє місто вважають гандбольною столицею України / Фото: Facebook депутата Геннадія Касая

У Запоріжжі розпочалася ІІІ відкрита першість серед юних гандболістів, яка об’єднує команди хлопців та дівчат. Незважаючи на складні виклики, зокрема війну, організатори турніру пам’ятають про важливість підтримки та розвитку молодих спортсменів.

Запорізькій депутат Геннадій Касай розповів, що відзначаючи велику роль тренерів, керівників спортивних шкіл, спортивних функціонерів і батьків у підтримці юних гандболістів, ініціатори заходу прагнуть забезпечити їм можливість розвиватися в улюбленій грі та змагатися на високому рівні.

Змагання з гандболу у Запоріжжі є частиною розвитку спорту в Україні / Фото: Facebook депутата Геннадія Касая

Це вже третій рік поспіль, коли відкрита першість Запорізької області привертає увагу своєю високою якістю та організацією. Турнір не тільки збирає команди з різних куточків області, але й надає можливість юним гандболістам випробувати свої сили і виказати всі свої навички.

Уже з першого дня змагань видно, що боротьба та інтрига в цьому турнірі залишаються на “дорослому” рівні, надаючи глядачам та учасникам неймовірні спортивні емоції.

Організатори турніру висловлюють побажання перемоги юним спортсменам та вірять у велике майбутнє цього турніру на національному рівні. Завдяки таким змаганням молодь продовжує розвивати свій талант та досягає великих спортивних досягнень, сприяючи подальшому розвитку гандболу в регіоні та Україні.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *