У Запоріжжі провели захід до Міжнародного дня людей з інвалідністюУ Запоріжжі провели захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю

У Запоріжжі, відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Місцева громада об’єдналася, щоб висловити свою підтримку та підкреслити важливість їхнього внеску до суспільства.

У рамках заходу були проведені різноманітні активності, спрямовані на підвищення свідомості щодо потреб та можливостей людей з інвалідністю. Були влаштовані інформаційні стенди, лекції та майстер-класи, спрямовані на підтримку інклюзивності та рівних можливостей для всіх громадян.

Учасники заходу висловили слова підтримки та вдячності особам з інвалідністю, а також обговорювали питання, пов’язані із поліпшенням їхнього повсякденного життя та участі у різних сферах життя міста.

Мер Запоріжжя в своєму виступі підкреслив важливість підтримки ініціатив, спрямованих на створення більш інклюзивного суспільства, де кожна людина має можливість розвиватися та реалізовувати свій потенціал.

Захід завершився обміном позитивними емоціями та новими ідеями для подальших ініціатив, спрямованих на покращення умов життя та участі людей з інвалідністю у міському житті.

У приміщенні громадської організації “УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ” Запорізького обласного відділення відбувся надзвичайно теплий та вражаючий захід напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю. Найактивніші члени організації отримали запрошення на святковий захід, щоб відзначити та відзначити їхню важливу роль у формуванні інклюзивного суспільства.

Під час заходу відбулися різноманітні події та активності, спрямовані на підтримку та визнання внеску людей з інвалідністю. Були організовані інформаційні презентації, в яких акцентувалися успіхи та досягнення інвалідів у різних сферах життя. Крім того, відбулися виступи гостей та виставка, де представлені творчі досягнення та роботи людей з інвалідністю.

Учасники заходу в Запоріжжі ділилися своїм досвідом, обговорювали питання важливості інклюзії та рівних можливостей у сучасному суспільстві. Протягом заходу панувала атмосфера підтримки, взаєморозуміння та солідарності.

Голова обласного відділення “УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ” висловив слова вдячності та заохочення для всіх присутніх та підкреслив важливість подібних заходів для підняття обізнаності та підтримки інвалідів.

Захід завершився цікавою дискусією, обміном думками та обіцянками подальших ініціатив для поліпшення умов та рівних можливостей для людей з інвалідністю в Запорізькому регіоні.

На заході з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відзначилися не лише члени громадської організації, а й представники різних сфер суспільства, визнали важливість та актуальність допомоги цього важливого заходу.

Гості заходу привезли не лише свою участь, а й подарунки для членів організації, що символізує турботу та увагу до людей з інвалідністю. Серед відомих осіб, які взяли участь у заході, були радник міського голови Геннадій Твердохлібов, голова відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області Людмила Масловець, представники громадської організації BELUGA UA, департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради та Global Empowerment Mission Ukraine.

Ця широка підтримка свідчить про готовність різних галузей громадськості та владних структур спільно долучати зусилля для створення більш інклюзивного та підтримуючого середовища для людей з інвалідністю. Подарунки, які були вручені, стали не лише символом уваги, але й підтвердженням того, що кожна людина має право на повагу та гідне життя, незалежно від її фізичних можливостей.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *