Запоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПівЗапоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПів

У Запоріжжі спостерігається значний приріст громадян, які звертаються за різними послугами до міських Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

За останні місяці стала помітна активізація місцевого населення, яке обирає ці установи для отримання різноманітних адміністративних, соціальних та консультаційних послуг.

Серед основних причин звернень відзначаються отримання паспортів громадянина, реєстрація місця проживання, оформлення документів для роботи та навчання, а також отримання соціальної допомоги та інших соціальних послуг.

Міські ЦНАПи активно впроваджують нові технології та вдосконалюють свої сервіси з метою забезпечення максимальної зручності для мешканців міста. Це значне зростання кількості звернень свідчить про постійний розвиток та популярність Центрів надання адміністративних послуг серед мешканців Запоріжжя. У період з 27 листопада по 1 грудня цього року ЦНАПи відзначилися вражаючим обсягом обслуговування, вирішуючи різноманітні питання громадян.

Серед основних причин звернень виявлені не лише адміністративні питання, а й інтерес до нових сервісів та програм, які запроваджені Центрами. Громадяни також активно користуються можливістю консультацій з питань отримання державних послуг та інших аспектів взаємодії з органами влади.

Це свідчить про ефективну роботу ЦНАПів, які не лише надають широкий спектр адміністративних послуг, але й стають центром взаємодії та співпраці між місцевою владою та громадянами. Такий великий потік звернень є індикатором розбудови довіри до системи державного обслуговування та підтримки ініціатив щодо поліпшення якості життя місцевого населення.

Звертаючись до Центрів надання адміністративних послуг у Запоріжжі, мешканці міста проявляють особливий інтерес до ряду конкретних послуг. Зафіксовано, що найбільше звернень, а саме 1 473, стосувалися подання заяв про отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Паралельно з цим, державна реєстрація права власності на нерухоме майно залишається однією з найпопулярніших послуг. Протягом тижня до ЦНАПів з цим запитом звернулися 243 особи, свідчачи про постійний інтерес громадян до оформлення власності на житло та інші об’єкти нерухомості.

Крім того, громадяни виявили інтерес до питань державної реєстрації інших речових прав на нерухоме майно, здійснюючи 94 запити протягом того самого періоду. Це може вказувати на розширення свідомості громадян щодо їхніх прав та можливостей володіння майном.

Неабияким є розмаїття послуг, якими можуть скористатися мешканці міста, оскільки в Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах доступні 280 видів адміністративних послуг, що підкреслює важливість та глибокий обсяг державної підтримки для різних сфер життя громадян.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *