Фахівці КП «Водоканал» продовжують ремонт магістральних мереж холодного водопостачанняФахівці КП «Водоканал» продовжують ремонт магістральних мереж холодного водопостачання

У Запоріжжі фахівці комунального підприємства “Водоканал” активно ведуть роботи з ремонту магістральних мереж холодного водопостачання.

За останні тижні команда спеціалістів виявила та вирішила ряд технічних проблем, що виникли на мережах водопостачання. Ремонтні бригади працюють у різних районах міста, забезпечуючи безперебійне та якісне водопостачання мешканців.

Зокрема, проводяться роботи з реконструкції та заміни ділянок трубопроводів, а також встановлення сучасних систем контролю та управління мережею. Ці заходи спрямовані на поліпшення надійності водопостачання та підвищення ефективності роботи системи.

З метою попередження аварій та забезпечення надійності системи водопостачання, фахівці комунального підприємства “Водоканал” регулярно проводять ремонтні роботи на магістральних мережах холодного водопостачання.

Під час цих заходів спеціалісти здійснюють комплексне обстеження мереж та виявляють можливі технічні недоліки чи пошкодження. Робочі бригади оперативно виправляють виявлені проблеми, проводячи заміну чи ремонт уражених ділянок трубопроводів та встановлюючи нові технологічні рішення для підвищення стійкості системи.

Представники “Водоканалу” підкреслюють, що ці заходи є стратегічно важливими для забезпечення сталого та ефективного функціонування системи холодного водопостачання. При цьому, спрямовані на збереження інфраструктури та підтримання високого стандарту обслуговування мешканців міста в сфері водопостачання.

За останній тиждень працівники комунальної служби “Водоканал” замінили трубопровод та обладнання на магістральних мережах холодного водопостачання та власними силами виконали заміну 339 метрів трубопроводів холодного водопостачання в різних районах міста, зокрема в Шевченківському, Вознесенівському, Дніпровському, Комунарському та Олександрівському районах. Ці роботи були проведені на різних вулицях, таких як Патріотична, Козача, Миргородська, Пархоменка, Назара Стодолі, Дачна, Сергія Синенка, Романтична, Івана Богуна та Сєдова.

Також комунальники замніли 2 одиниці запірної арматури по вулицях Козача та Пархоменка. Важливо відзначити, що в період проведення цих необхідних заходів за кількома адресами тимчасово було призупинене холодне водопостачання, щоб забезпечити безпеку та ефективність робіт.

Виконані ремонтні роботи свідчать про систематичний підхід до управління і підтримки водопостачальної інфраструктури міста. Працівники “Водоканалу” продовжують вдосконалювати та модернізувати систему, маючи на меті забезпечення надійного та якісного водопостачання для мешканців.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *