Працівники концерну «МТМ» продовжують виконувати ремонтні роботиПрацівники концерну «МТМ» продовжують виконувати ремонтні роботи

У рамках стратегії підтримки та підвищення технічної готовності промислового обладнання, працівники концерну “МТМ” у Запоріжжі приурочили низку ремонтних робіт на своїх підприємствах.

Протягом останніх тижнів фахівці концерну активно впроваджували заходи з технічного обслуговування та модернізації обладнання, щоб забезпечити йому ефективну та безперебійну роботу.

Однією із ключових задач концерну є підвищення продуктивності та надійності виробничих ліній, а також забезпечення високих стандартів безпеки праці та охорони навколишнього середовища. У цьому контексті регулярні ремонтні роботи є необхідним елементом стратегії концерну.

Представники “МТМ” наголошують на важливості неперервного удосконалення технічного стану обладнання для забезпечення конкурентоспроможності та стабільності виробництва. Такі ініціативи визнаються як важливий внесок у розвиток промислового сектору та підтримку економічної стійкості концерну “МТМ”.

У рамках постійної турботи про комфорт та теплопостачання містян, комунальна служба “МТМ” активно виконує ремонтні роботи на системах теплопостачання. Професійні тепловики тщательно вивчають та обслуговують мережі опалення, забезпечуючи їх ефективну роботу та високий рівень надійності.

Проведення таких робіт включає в себе перевірку та обслуговування обладнання, заміну деталей, які вийшли з ладу, та впровадження сучасних технологій для підвищення ефективності систем опалення. Особлива увага приділяється запобіганню можливим аварійним ситуаціям та підтриманню оптимального температурного режиму в приміщеннях.

Ці ремонтні роботи є важливою частиною стратегії концерну “МТМ” у забезпеченні найвищого стандарту якості та зручності для споживачів теплової енергії. Внаслідок цих робіт гарантується безперебійне та ефективне функціонування систем опалення, забезпечуючи містянам надійне та комфортне опалення у холодні місяці.

Протягом останнього тижня концерн “Міські теплові мережі” зосередив зусилля на реалізації важливих заходів з модернізації систем теплопостачання. Зокрема, власними силами було здійснено заміну 104 метрів мереж теплопостачання, охоплюючи ряд вулиць та будівель у місті (вул. Маршала Судця, вул. Шкільна, 32-34, вул. Глісерна, 5, вул. Святого Миколая, 67, пр. Соборний, 152, вул. Глісерна, 24, вул. Новокузнецька, 28а, вул. Гоголя, 60, пр. Металургів, 14/вул. Незалежної України, 26, пр. Соборний, 131а, вул. Миру, 1, Дніпробуд/2, вул. Пархоменка, 16, вул. Адміральська, 3, вул. Героїв Національної гвардії України, 11, вул. Троїцька, 23, вул. Перша ливарна, 6).

Крім того, було проведено заміну 7 одиниць запірної арматури на різних вулицях міста, таких як вул. Гоголя, 60, вул. Сергія Синенка, 55, вул. Пархоменка, 16, вул. Республіканська, 69.

Ці заходи спрямовані на підтримання найвищих стандартів функціонування та безпеки системи теплопостачання міста, а також на забезпечення надійності та стабільності постачання тепла для мешканців.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *