Запоріжці та гості міста можуть скористатися безкоштовним віртуальним туром «Простору Переосмислення»Запоріжці та гості міста можуть скористатися безкоштовним віртуальним туром «Простору Переосмислення»

Запоріжжя вперше запрошує мешканців та гостей міста на захоплюючий безкоштовний віртуальний тур “Простір Переосмислення”.

Цей інноваційний проект став можливим завдяки співпраці місцевої влади та технологічних партнерів, які спільно створили унікальний досвід для дослідження історії та культури міста.

Віртуальний тур надає учасникам можливість поглибитися у багатогранність архітектурних пам’яток, історичних місць та природних крас Запоріжжя.

Завдяки використанню сучасних технологій віртуальної реальності, кожен учасник можуть знаходити визначні точки міста, не залишаючи зручностей власного дому чи офісу.

Тур “Простір Переосмислення” пропонує захоплюючу подорож по історії та сучасності Запоріжжя, розкриваючи таємниці його розвитку та культурного спадку. Ця ініціатива не лише надає можливість віртуального мандрівництва, але і сприяє популяризації туризму та патріотизму серед мешканців міста.

Запоріжців та гостей міста запрошують приєднатися до вражаючого віртуального туру, де кожен може відкрити для себе нові аспекти та унікальність Запоріжжя.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв оголосив про запуск захоплюючої ініціативи для запоріжців та гостей міста – безкоштовного віртуального туру “Простір Переосмислення”. Цей унікальний проект, розроблений у співпраці з Групою Метінвест, має на меті створення майбутньої експозиції, присвяченої ролі Запоріжжя у російсько-українській війні.

Здивовані та цікаві учасники можуть вже зараз завітати до Туристичного інформаційного центру міста, де протягом грудня доступна локація з VR-обладнанням. Кожен охочий має можливість відчути атмосферу майбутньої експозиції та прогулятися її залами, отримавши унікальний віртуальний досвід.

Процес керування VR-гарнітурою є легким та доступним завдяки професійній підтримці команди спеціалістів, яка завжди готова допомогти та надати відповіді на будь-які питання.

Таким чином, запоріжці та відвідувачі міста мають відмінну можливість взяти участь у віртуальній подорожі “Простором Переосмислення” та побачити унікальний погляд на події минулого та майбутнього міста.

Локація розташована за адресою пр. Соборний, 151, і відчинена для відвідувачів щоденно без вихідних з 9:00 до 18:00. Вхід абсолютно безкоштовний.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *