В Запоріжжі працює центр реабілітації «Сміливий крок»В Запоріжжі працює центр реабілітації «Сміливий крок»

У Запоріжжі відкрито новий центр реабілітації під назвою «Сміливий крок». Ця ініціатива стала важливим кроком для надання допомоги та підтримки особам з особливими потребами, а також тим, хто потребує професійної реабілітації та соціальної інтеграції.

Центр реабілітації “Сміливий крок”, розташований недалеко від лінії фронту. З вересня цього року центр активно надає допомогу не лише цивільним особам, а й ветеранам війни, які втратили кінцівки під час бойових дій.

Професійні фахівці центру використовують сучасні технології та високоякісні матеріали для виготовлення протезів, спрямованих на якнайшвидше відновлення функціональності та мобільності пацієнтів. Кожен протез створюється з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей користувача, щоб надати йому максимальну автономію та можливість активного життя.

Центр пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на поліпшення якості життя його клієнтів. У «Сміливому кроці» реалізується цілеспрямована робота з фізичною, розумовою та соціальною реабілітації, а також надається психологічна підтримка. Завдяки роботі центру, відновлення фізичної активності та самостійності стає можливим для багатьох, кого вразили наслідки травм або втрати кінцівок. Це важливий крок у напрямку відновлення якості життя та соціальної інтеграції пацієнтів.

Після лише чотирьох тижнів реабілітації у центрі “Сміливий крок”, ветеран війни Андрій вже демонструє вражаючі результати свого відновлення. Він здатен ходити самостійно, без сторонньої допомоги, що свідчить про ефективність методів, які застосовуються у цьому центрі.

Окрім ветеранів війни, серед клієнтів є жителі Запоріжжя та діти, які втратили кінцівку внаслідок воєнних дій. За справжніми результатами стоять семеро фахівців, серед яких два протезисти та хірург, вони спільно працюють над відновленням фізичних можливостей пацієнтів та підвищенням їхньої якості життя.

Пацієнти не тільки вчаться ходити знову, долаючи виклики та перешкоди та повертаються додому не лише з новими протезами, але й із відновленою вірою в суспільство та життя і впевненістю, що майбутнє принесе ще багато позитивних змін.

Відкриття центру “Сміливий крок” стало можливим завдяки грантовим коштам від посольства Словаччини та підтримці одного з благодійних фондів у Запоріжжі. Понад 52 тисячі євро,були надані благодійниками. З цих коштів було придбано необхідне обладнання для центру, що дозволяє надавати високотехнологічні послуги пацієнтам.

До Всесвітнього дня осіб з інвалідністю протезний центр “Сміливий крок” влаштував свято для своїх пацієнтів. У рамках заходу відбувся концерт та майстер-клас від запорізького гурту “Барабанза”. Це подія не лише привнесла радість та позитивні емоції в життя учасників центру, але й стала важливим елементом соціальної інтеграції та підтримки.

Спільний час в дружній атмосфері дозволив пацієнтам відчути підтримку і розслабитися, а також відзначити їхні досягнення та силу духу. За словами Костянтина Милиці, співзасновника центру, особливість їхнього підходу полягає в тому, що пацієнти тут не тільки отримують медичну допомогу, але й відчувають себе частинами великої дружньої родини.

Наразі в протезному центрі “Сміливий крок” активно проходять реабілітацію шестеро пацієнтів, серед яких важливе місце займає і дитина. Центр також здійснює безкоштовні консультації, де фахівці діляться своїми знаннями та враховують індивідуальними особливостями кожного випадку.

Особливу увагу приділяють підтримці переселенців, які можуть отримати допомогу та необхідні протези абсолютно безкоштовно. Це ініціатива, що допомагає тим, хто втратив все через воєнні події, знову відчути себе самостійним та активним членом суспільства.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *