Запоріжсталь подвоїла виробництво в листопаді 2023 рокуЗапоріжсталь подвоїла виробництво в листопаді 2023 року

Листопад 2023 року приніс значний успіх для металургійного гіганта “Запоріжсталь”. Компанія оголосила про подвоєння виробництва в порівнянні з попереднім періодом.

Це значуще зростання вказує на стабільну та ефективну діяльність підприємства в умовах сучасного ринку. “Запоріжсталь” визначається як один з ключових учасників металургійної галузі в Україні, і подвоєння виробництва є переконливим підтвердженням його високих технічних та економічних показників.

Не менш вражаючим є зростання виплавки сталі на 57,6%, до вражаючих 2,238 млн тонн, та чавуну на 31,3%, до 2,453 млн тонн. Ці числа свідчать не лише про високий рівень внутрішнього попиту, а й про здатність “Запоріжсталі” ефективно використовувати свої ресурси та модернізувати виробничі процеси.

“Запоріжсталь” вражає вражаючими показниками своєї продуктивності за період січень-листопад 2023 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, комбінат подав значний ріст у виробництві прокату, збільшивши його на 47,9% до 1,847 млн тонн.

У листопаді 2023 року “Запоріжсталь” продовжує демонструвати вражаючі темпи виробництва. За цей місяць було вироблено 262,7 тис. тонн чавуну, 240,8 тис. тонн сталі та 195,6 тис. тонн прокату. Порівняно з попереднім місяцем, обсяг виробництва чавуну та сталі трошки зменшився, але виробництво прокату зросло.

У порівнянні з листопадом минулого року, “Запоріжсталь” показала неймовірне зростання виробництва: чавуну на 82,3%, сталі на 180,1%, та прокату на 161,2%. В компанії вважають, що це значне підвищення обсягів виробництва пов’язане з виведенням доменної печі №2 з режиму гарячої консервації та ефективнішою роботою трьох доменних печей.

Такі показники вказують на загальний позитивний тренд у металургійній галузі, що відіграє важливу роль у розвитку промисловості та економіки країни в цілому. Представники компанії у Запоріжжі надають пріоритет підтримці сталі високої якості та вдосконаленню виробничих процесів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *