Запоріжців закликають не купувати продукти на стихійних ринкахЗапоріжців закликають не купувати продукти на стихійних ринках

У Запоріжжі місцевих мешканців закликають утриматися від покупок продуктів на стихійних ринках міста. Представники місцевої влади наголошують на небезпеці такої форми торгівлі, зокрема, відсутності гарантій якості та безпеки харчових продуктів.

Такі продажі можуть викликати загрозу громадському здоров’ю через неправильне зберігання та неналежні умови продажу. Запорізька місцева влада вживає заходи для попередження поширення незаконної торгівлі та закликає місцевих мешканців повідомляти відомства в разі виявлення незаконної торгівлі, допомагаючи забезпечити безпечні та відповідні умови споживання продуктів.

Пожежна безпека та дотримання санітарно-гігієнічних норм також виявляються під загрозою, оскільки більшість стихійних ринків не відповідає вимогам безпеки та не має необхідної інфраструктури. Основні проблеми, такі як недостатнє зберігання вогнегасників, відсутність аварійних виходів та проблеми з водопостачанням, можуть сприяти виникненню аварій та інцидентів.

Проведення агітаційних кампаній та інформаційних заходів на рівні міської влади, а також взаємодія з громадськістю є ключовим елементом у боротьбі зі стихійною торгівлею. Громадська свідомість щодо ризиків, пов’язаних із покупкою продуктів на незаконних ринках, може допомогти зменшити попит на такі послуги та забезпечити безпеку місцевих споживачів.

У додаток до цього, важливо наголосити на можливості закупівлі якісних та безпечних товарів на легальних ринках, які піддаються контролю та регулюванню. Такі заходи сприятимуть збереженню здоров’я та безпеці мешканців міста.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *