Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує схеми електронної ідентифікаКабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує схеми електронної ідентифікації з різними рівнями довіриції з різними рівнями довіриКабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує схеми електронної ідентифікації з різними рівнями довіри

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо затвердження процесу електронної ідентифікації. Цей крок спростить доступ українців до електронних послуг, створивши систему, що враховує різні рівні безпеки та конфіденційності.

Ця ініціатива має на меті впровадження сучасних технологій та поліпшення доступу громадян до різних електронних сервісів, забезпечуючи зручність та безпеку взаємодії суспільства з державними органами. Затвердження процесу е-ідентифікації позначає новий етап у розвитку електронного урядування в Україні.

Цей крок спростить доступ українців до електронних послуг, створивши систему, що враховує різні рівні безпеки та конфіденційності. Постановою Кабінету міністрів України затверджено схеми електронної ідентифікації з різними рівнями довіри.

Крім того, це дозволить гармонізувати українське законодавство у галузі е-ідентифікації з європейськими стандартами, що сприятиме покращенню міжнародної взаємодії та впровадженню передових практик у цій сфері.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *