McDonald's змінює рецепт бургерів. Вони мають стати більш соковитимиMcDonald's змінює рецепт бургерів. Вони мають стати більш соковитими

Світовий лідер у сфері фастфуду, McDonald’s, оголосив про зміни у своїй культовій лінійці бургерів з метою забезпечити ще більший смаковий вибух для супільства.

Згідно з офіційними заявами компанії, бургери McDonald’s отримають оновлений рецепт, який спрямований на збільшення соковитості та смачності.

Нова формула включає в себе використання вибіркових інгредієнтів та технік приготування, спрямованих на збільшення м’якості та аромату бургерів. Представники компанії обіцяють, що ці зміни дозволять клієнтам отримати ще більше насолоди від їжі та гарантують неперевершений гастрономічний досвід.

“Ми завжди прагнемо покращити наші продукти, слухаючи побажання наших клієнтів. Ці зміни в рецепті бургерів – це лише частина нашого зобов’язання досягти вищого рівня якості та задоволення для наших покупців”, – зазначив представник McDonald’s.

Оновлені бургери вже з’являться в ресторанах по всьому світу у найближчі місяці і в Україні також, даруючи гурманам новий рівень задоволення від улюбленого фастфуду.

Зміни в рецепті бургерів McDonald’s не обмежуються лише інгредієнтами, вони також охоплюють технічні, виробничі та культурні аспекти приготування. Ось деякі конкретні зміни, які планує впроваджувати компанія:

  1. Модифікований процес приготування булочок: Замість восьми булочок одночасно готуватимуть шість, зменшуючи стискання механізму і забезпечуючи більшу соковитість.
  2. Особливості булочок: Булочки будуть нарізати скибочками з більш товстим дном, щоб зберегти тепло та соковитість.
  3. Цибуля: Цибулю для бургерів регідратуватимуть після покупки, щоб додати більше соковитості та свіжості.
  4. Додатковий соус в “Біг-Мак”: У “Біг-Мака” додадуть більше соусу, надаючи йому ще більший смаковий насичення.
  5. Швидше діставання сиру: Сир будуть швидше діставати з холодильників, щоб він краще плавився під час приготування.
  6. Менші контейнери для салату та огірків: Салат і солоні огірки будуть зберігати в менших контейнерах, забезпечуючи свіжість інгредієнтів.
  7. Більш хаотичне посипання кунжуту: Булочки будуть посипати насінням кунжуту “більш хаотично”, щоб надати їм більш домашнього вигляду та текстури.

Ці технічні та виробничі інновації свідчать про те, що McDonald’s не лише звертає увагу на смакові якості, але й намагається покращити вигляд та враження від своїх продуктів для задоволення зростаючих вимог сучасних споживачів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *