80 авто у ЗСУ за день від фонду Максима Кріппи80 авто у ЗСУ за день від фонду Максима Кріппи

MK Foundation вже не вперше передає автомобілі Збройним Силам України. Зважаючи на те, що автівка на фронті «живе» в середньому два тижні, потреба у техніці в наших захисників постійна. Саме тому Максим Кріппа і створив благодійний фонд MK Foundation, який здебільшого займається саме постачанням транспортних засобів. Нині фонд передав 50 автомобілів Volkswagen T4 ЗСУ та 30 автівок для прикордонників.

80 авто у ЗСУ за день! / Фото: mkf.ua

Машини на фронті «як розхідний матеріал і дуже швидко зношуються», – каже командир відділення батальйону матеріального забезпечення Сергій Гусак. І додає: «Буси від MK Foundation можуть перевозити вантажі, боєприпаси та евакуювати поранених. Оскільки ми будемо забезпечені такими чудовими бусами, ми станемо ще більш мобільніші».

«Авто на фронті завжди потрібні. Вони як розхідний матеріал і дуже швидко зношуються. Ці буси можуть перевозити вантажі, боєприпаси та евакуювати поранених. Оскільки ми будемо забезпечені такими чудовими бусами, ми станемо ще більш мобільніші»,

Сергій Гусак

3-тя ОШБр вже не вперше отримує машини від благодійного фонду Максима Кріппи. Раніше MK Foundation передав військовим 31 бус.

Також фонд передав 30 автомобілів Державній прикордонній службі України. Начальник Третього прикордонного загону Олександр Осипець каже, що «питання автомобільного забезпечення стоїть дуже гостро, тому що прикордонний загін реорганізовується і найближчим часом повернеться в райони виконання бойових завдань, а там вони є незамінними».

Більше інформації про MK Foundation на офіційному сайті.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *