Маленьких запоріжців привітали з Днем Святого МиколаяМаленьких запоріжців привітали з Днем Святого Миколая

В Запоріжжі відбулося тепле та веселе свято, присвячене Дню Святого Миколая. Місцева влада разом з благодійними організаціями та волонтерами об’єднали зусилля, щоб привітати маленьких мешканців міста з цим чудовим святом.

Діти отримали подарунки від активістів та волонтерів, а атмосфера веселих заходів наповнила їх серця радістю та незабутніми враженнями. Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що місцева влада разом із волонтерами організували незабутню новорічну виставу для дітей, яка не лише принесла радість, але й залишить свої яскраві сліди у серцях маленьких учасників свята:

Це чудово бачити, як наша малеча вирає патріотизм, а відповіді дітей відображають їхню глибоку зв’язаність із подіями в Україні. З надією на світле майбутнє, ми сподіваємося, що кожна дитина отримає від Святого Миколая не лише символічні подарунки, але й реальну можливість здійснити свої мрії. Разом із дорослими, ми віримо в те, що найменший крок може розцвітати велике диво в долі кожної дитини.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *