Укрзалізниця запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовцівУкрзалізниця запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців

Укрзалізниця запускає новий сервіс для військовослужбовців, який робить процес замовлення квитків більш зручним та доступним. Тепер військовослужбовці можуть придбати квитки на поїзд через онлайн-платформу Укрзалізниці.

Цей інноваційний сервіс призначений спеціально для потреб військовослужбовців, які часто змушені здійснювати поїздки у зв’язку із службовими обов’язками. Сервіс дозволяє замовляти квитки та обирати маршрути швидко та ефективно, а також надає можливість отримання знижок та переваг для військових осіб.

Цей крок Укрзалізниці є частиною зусиль покращити обслуговування військовослужбовців та зробити їхні поїздки більш комфортними та доступними. Новий сервіс сприятиме ефективнішій організації подорожей військовослужбовців, сприяючи вдосконаленню загального мобільності та логістики.

На новому сайті військовий зможе забронювати квитки онлайн у разі їх відсутності в продажу. Це дозволить йому придбати проїзний документ, якщо поїздка є раптовою – чи то на лікування, у відрядження або до рідних у відпустку.

Залишити заявку на порталі можна не пізніше, ніж за шість годин до відправлення поїзда. Після цього на вказану електронну адресу прийде спеціальний код, який підтвердить бронювання. Крім того, військовослужбовці матимуть можливість отримати знижку на квиток, пред’явивши відповідні пільгові документи.

Цей новий сервіс спростить та полегшить процес отримання проїзного для військовослужбовців, роблячи його більш гнучким та адаптованим до їхніх потреб. Укрзалізниця прагне забезпечити максимальний комфорт та підтримку для тих, хто стоїть на захисті України.

Викупити квиток потрібно в касі не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда, показавши військовий квиток або посвідчення офіцера. Це дозволить військовослужбовцям забезпечити собі та їхнім спіткачам зручний та швидкий доступ до поїздів, враховуючи можливість невідкладного відправлення у важливі моменти.

Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які є найпопулярнішими серед військовослужбовців. Це включає маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій, та в зворотному напрямку. Такий підхід дозволяє військовослужбовцям швидко та ефективно планувати свої поїздки відповідно до їхніх потреб.

Крім того, військовослужбовці мають можливість бронювати квитки як для себе, так і для своїх побратимів, з якими разом збираються в дорогу. Це створює можливість для групових подорожей та спільного пересування, що сприяє їхній згуртованості та додатковому комфорту під час поїздок.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *