Український стартап Respeeсher згенерував голос для американського додатку CalmУкраїнський стартап Respeeсher згенерував голос для американського додатку CalmУкраїнський стартап Respeeсher згенерував голос для американського додатку Calm

Український стартап Respeeсher створив імітацію голосу актора, який зіграв головну роль у класичному фільмі «Це чудове життя».

Цей унікальний голос буде використовуватися в американському додатку для сну і медитації Calm, зробивши його ще більш привабливим для користувачів.

Актор, якого вдало відтворив Respeeсher, є визнаним талантом та іконою голлівудського кінематографу. Застосування передових технологій генерації голосу дозволило стартапу відтворити не лише звучання акторської майстерності, але й передати емоційну глибину його унікального голосу.

The New York Times вже відзначив цей крок Respeeсher як важливий момент для української технологічної галузі та вірить, що це партнерство з Calm створить новий стандарт в галузі аудіо-релаксації та медитації. Український стартап продовжує робити значущий внесок у світ інновацій, демонструючи світові, що технології генерації голосу з України можуть конкурувати на глобальному ринку.

Щоб відтворити голос головного героя з фільму «Це чудове життя» для додатку Calm, компанія звернулась до українського стартапу Respeeсher, який базується в Україні і використовує передові технології штучного інтелекту для створення синтетичної мови та клонування голосів.

Respeeсher спеціалізується на створенні високоякісних синтетичних голосів, які відтворюють натуральність та емоційну глибину оригінальних зразків. Завдяки використанню технологій глибокого навчання та штучного інтелекту, український стартап зумів точно відтворити унікальні тони та інтонації голосу актора з кіно “Це чудове життя”.

Це партнерство відзначається як важливий крок в розвитку галузі генерації голосу та наводить приклад того, як українські технологічні компанії можуть впливати на світовий ринок. Застосування Respeeсher в додатку Calm відкриває нові перспективи для використання синтетичних голосів у галузі аудіо-релаксації та психологічного благополуччя.

Стартап став відомим завдяки вражаючим роботам із відтворення голосів у популярних проектах. Зокрема, Respeeсher здобув славу за роботу з голосами Дарта Вейдера та Люка Скайвокера у серіалі «Зоряні Війни». Це відзначення підкреслило високий рівень технологічної експертизи та мистецтва у відтворенні голосових характеристик.

У 2023 році компанія вражає своїми досягненнями, озвучивши голос Віктора Вектора для гри Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Особливість цього проекту полягає в тому, що актор, який озвучував героя гри, помер у 2021 році. В унікальному співпраці з CD Projekt, стартап взявся за відтворення голосу, попросивши дозвіл від родини покійного актора.

Цей високотехнологічний підхід дозволяє не лише зберегти спадок відомих голосів, але й відкриває нові можливості для культурного потенціалу та використання технологій генерації голосу в галузі відеоігор, де автентичність імперативна для іммерсивного геймплею. Respeeсher продовжує вражати світ своїми технологічними досягненнями та креативністю в галузі синтетичної мови.

Respeeсher успішно залучив один мільйон доларів інвестицій від видатних інвесторів, що включають підприємця Гері Вайнерчука та фонди FFVC Poland, SID Venture Partners, Bad Ideas, а також ICU. Ці фінансові ресурси будуть використані для масштабування компанії та зміцнення її позицій на світовому ринку технологій генерації голосу.

Зазначено, що Respeeсher активно розширює свій технічний та творчий потенціал, роблячи акцент на розвиток маркетплейсу голосів. Крім того, компанія розширює сфери застосування своїх технологій, зокрема у сфері комунікаційних продуктів та підтримки пацієнтів із вадами голосу.

Надзвичайно важливим є ініціатива Respeeсher щодо відтворення голосу у режимі реального часу та можливості змінювати акценти мови. Це відкриває нові перспективи для покращення комунікації та локалізації, а також може допомогти пацієнтам із вадами голосу в здійсненні повноцінного спілкування. Respeeсher продовжує керувати та трансформувати галузь технологій генерації голосу, демонструючи свою визначну роль у цьому інноваційному сегменті ринку.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *