Комунальники обробляють вулиці протиожеледними матеріаламиКомунальники обробляють вулиці протиожеледними матеріалами

У зв’язку з непередбачуваною зміною погодних умов та наближенням негоди, комунальні служби Запоріжжя розпочали інтенсивну роботу з обробки вулиць протиожеледними матеріалами.

Заходи призначені для попередження утворення ожеледиці та забезпечення безпеки дорожнього руху для мешканців та транспортних засобів.

Бригади комунальних служб використовують спеціальні розсипчасті матеріали, такі як пісок та сіль, які сприяють покращенню тривалості антиожеледних заходів. Процес обробки вулиць відбувається в найбільш залежному від погодних умов часі, з метою максимально ефективного контролю за станом доріг та тротуарів.

Громадян місцева влада закликає залишатися обережними та дотримуватися правил безпеки під час пересування на оброблених ділянках, а також рекомендує водіям зменшити швидкість та дотримуватися вказівок дорожніх знаків.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

“Через зміну погодних умов вулиці міста вкрило ожеледицею, що може становити певне небезпеченство для громадян. На жаль, такі природні явища неминучі, проте ми вживаємо всі можливі заходи для забезпечення безпеки наших мешканців.”

З самого ранку комунальники вже працюють і вживають заходів щодо обробки доріг, мостових переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту протиожеледними матеріалами.

Мешканців міста закликають бути особливо уважними під час руху вулицями міста та враховувати умови на дорозі. Зменшити швидкість, утримуйтесь від різких маневрів, а пішоходи використовуйте переходи та тротуари. Разом ми зробимо наше місто безпечнішим для всіх громадян.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *