У Запоріжжі продовжується планове кронування деревУ Запоріжжі продовжується планове кронування дерев

У Запоріжжі продовжується важлива ініціатива з екологічного благоустрою – планове кронування дерев. З метою збереження та покращення стану деревних насаджень міста, комунальники розпочали проведення робіт з обрізки та формування крон дерев на вулицях.

Спеціалізовані бригади комунальних служб працюють з урахуванням вимог безпеки та екологічних стандартів, забезпечуючи оптимальні умови для здоров’я та росту рослин. Кожне дерево обирається індивідуально, з урахуванням його виду та характеристик, щоб максимально підтримати його природну красу та функціональність.

Ця ініціатива має на меті не лише поліпшити зовнішній вигляд міста, але й позитивно вплинути на якість повітря, створити комфортні умови для мешканців та підвищити загальний рівень екології в Запоріжжі.

Зокрема, представники Заводської райадміністрації розкрили деталі робіт з благоустрою, виконаних протягом минулого тижня. У період з 1 по 6 грудня комунальні служби та підрядники активно проводили роботи з ремонту доріг та тротуарів, а також здійснювали догляд за зеленими насадженнями.

Спрямовані на поліпшення інфраструктури міста заходи включали в себе ремонтні роботи та утримання дорожнього покриття, а також роботи з упорядкування прилеглих територій.

Комунальники приділяли особливу увагу стану тротуарів, забезпечуючи безпеку для пішоходів та створюючи комфортні умови для прогулянок. Крім того, робітники здійснювали комплекс заходів з догляду за зеленими насадженнями, сприяючи збереженню та розвитку рослинного покриву у міських зонах.

Так, основний акцент в роботі за вказаний період на території Заводського району зробили на кронуванні дерев, яке виявилося однією з ключових складових благоустрою.

В ході запланованих робіт 5 дерев були кронувані за допомогою спеціалізованої техніки. Роботи виконувались за адресами вулиць Історична, 4, та Історична, 6.

Кронування дерев – це важливий етап догляду за зеленими насадженнями, спрямований на формування правильної та здорової крони, що сприяє довготривалому росту дерев та підвищенню їх естетичного вигляду.

Ці заходи не лише забезпечують збереження здоров’я дерев, але й створюють привабливий ландшафтний облік в міських районах.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *