Запорізькі лікарні продовжують отримувати гуманітарну допомогу від міжнародних партнерівЗапорізькі лікарні продовжують отримувати гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів

У Запоріжжі триває ініціатива з надання гуманітарної допомоги лікарням, що активно ведуть боротьбу з викликаним пандемією COVID-19 навантаженням.

Міжнародні партнери продовжують надавати допомогу медичним установам міста у вигляді необхідних ресурсів та матеріалів для забезпечення безпеки та ефективності роботи медичного персоналу.

Протягом останніх тижнів лікарні отримали значну кількість медичного обладнання, захисного одягу, лікарських засобів та інших необхідних матеріалів від своїх міжнародних партнерів. Ця гуманітарна допомога стає важливим доповненням до роботи медичних закладів, які знаходяться на передовій у боротьбі з пандемією та надають допомогу хворим.

Міжнародні ініціативи та партнерства грають ключову роль у забезпеченні медичної системи Запоріжжя необхідними ресурсами та сприяють посиленню боротьби з негативними наслідками пандемії. Громадськість і міжнародні партнери продовжують виявляти підтримку та солідарність у цей важкий час, допомагаючи забезпечити якісну медичну допомогу та безпеку для мешканців міста.

Світова спільнота продовжує виражати свою солідарність та підтримку місту Запоріжжя в боротьбі з пандемією. Протягом минулого тижня благодійники з різних країн відзначились важливим внеском, передаючи запорізьким медичним установам необхідне обладнання та лікарські засоби. Про це повідомлено у Комунальному підприємстві “Адміністрація з питань охорони здоров’я”.

Отримана гуманітарна допомога включає в себе різноманітне медичне обладнання, захисний одяг, засоби індивідуального захисту та лікарські препарати. Ці цінні ресурси становлять значущий резерв для медичних закладів міста, які активно докладають зусиль у боротьбі з епідемією.

Глобальний рух солідарності продовжує забезпечувати місто необхідними ресурсами для ведення ефективної боротьби з впливом COVID-19. Ця допомога є яскравим прикладом того, як міжнародна співпраця спрямована на вирішення викликів, які ставлять перед сучасним світом глобальні кризи.

Запорізькі міські лікарні №3, №4, №8 та міська дитяча лікарня №5 продовжують отримувати цінну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я Європейського регіонального бюро. За останнім періодом ці медичні заклади отримали по одній пральній машинці, по одній професійній сушильній машині та по 178 штук диспенсерів. Це значуща підтримка, яка сприятиме підвищенню рівня санітарії та забезпечить високі стандарти гігієни в умовах роботи медичних установ.

Також на благо медичної галузі міста відзначається допомога від Всесвітньої організації охорони здоров’я Європейського регіонального бюро для Центрів первинної медико-санітарної допомоги №6 та №10. Кожен із цих центрів отримав по одній пральній машині, по одній професійній сушильній машині та по 20 штук диспенсерів, що відзначається як важливий крок у забезпеченні безпеки та ефективності роботи медичних працівників.

У продовження надання гуманітарної підтримки запорізьким медичним установам, від Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) були доставлені набори для перев’язки до міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Це допоможе забезпечити медичний персонал необхідними засобами для надання ефективної медичної допомоги та рятування життів.

У той самий період лікарні №4 та пологовий будинок №4, а також Центр первинної медико-санітарної допомоги №6 отримали важливі поставки лікарських засобів та голок від міжнародної організації FHI 360. Ці поставки стануть додатковим резервом для забезпечення якісної медичної допомоги та впливатимуть на оптимальне функціонування медичних установ у місті.

Міська дитяча лікарня №5 отримала канцелярське приладдя від International Medical Corps (Міжнародного Медичного Корпусу), що визначається як важливий внесок у створення комфортних умов для роботи медичного персоналу та надання допомоги дітям.

Додатково, від Представництва “Сейв зе Чілдрен Інтернешнл” в Україні вироби медичного призначення були доставлені у пологовий будинок №3, забезпечуючи його необхідним обладнанням для надання якісної акушерської допомоги.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *