Фонд Максима Кріппи передав авто нацгвардійцямФонд Максима Кріппи передав авто нацгвардійцям

Благодійний фонд Максима Кріппи MK Foundation передав автомобіль бригаді швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж».

«З автівками ситуація важка. На нашому напрямку машини живуть вкрай мало: обстріли, погані дороги. Якщо треба вшиватися, то шофер не дивиться на ями, він несеться на максимально можливій швидкості»

говорить військовослужбовець із позивним «Щастя»

Вантажний бус поїде на Бахмутський напрямок допомагати військовим звільняти українські території від російського загарбника. Авто буде підвозити на позиції боєкомплекти, продукти та за потреби евакуювати поранених.

Фонд Максима Кріппи передав авто нацгвардійцям / Фото: MKF.ua

Раніше MK Foundation передав бригаді пікап. Автівка служить бійцям вже близько місяця.

Довідка:

«Рубіж» – 4-та бригада оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука. З’єднання Національної гвардії України прямого підпорядкування, що перебуває у високій бойовій готовності. Бригада створена за стандартами НАТО, ключовою відмінністю є експертне забезпечення, високоякісний відбір бійців і технічне оснащення.

Дислокована у смт Гостомель Київської області. Активно виконує завдання на найгарячіших ділянках фронту.

Джерело: https://mkf.ua/news/dopomagayemo-rubizhu

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *