У Запоріжжі триває ремонт доріг та тротуарівУ Запоріжжі триває ремонт доріг та тротуарів

У Запоріжжі активно впроваджується програма реконструкції і ремонту інфраструктури, спрямована на покращення стану доріг та тротуарів у місті.

За період з 1 по 7 грудня комунальні служби та підрядні організації працювали над відновленням дорожнього покриття та тротуарів, забезпечуючи безпеку та комфорт для місцевих мешканців.

Зокрема, комунальники засфальтували ділянки доріг, відновили асфальтне покриття на автошляхах, а також відремонтували тротуари у різних районах міста. Ці заходи спрямовані на поліпшення інфраструктури та забезпечення безпеки учасників дорожнього руху та пішоходів.

Подяку комунальникам та підрядникам за ефективну роботу висловлює місцева влада та та відзначає, що такі заходи стають важливим етапом у стрімкому розвитку та поліпшенні інфраструктури міста. Громадяни також закликають бути уважними та дотримуватися правил безпеки під час перебування на робочих майданчиках.

У зв’язку із зміною погодних умов та приближенням зимового періоду, працівники комунального підприємства “ЕЛУАШ” ведуть інтенсивні ремонтні роботи на дорогах та тротуарах Запоріжжя.

Продовжуючи свою діяльність з благоустрою міста, комунальники акцентують увагу на ремонті ділянок, що мають високий рівень експлуатаційного навантаження. Асфальтові роботи та відновлення покриття тротуарів здійснюються для забезпечення максимального комфорту та безпеки мешканців міста під час зимового періоду.

Особливу увагу приділили ремонту асфальтового покриття на дорозі, що веде до селища Підпорожнього в Заводському районі. Ця ділянка дороги вже довгий час не піддавалася ремонту, тож виконання середнього ремонту дороги стало довгоочікуваною і важливою подією для мешканців.

Представники департаменту муніципального управління міськради повідомляють, що успішно завершено ремонтні роботи на вулиці Солідарності у Шевченківському районі Запоріжжя. Проїзд по вулиці Солідарності тепер відкритий з обох боків, а відновлення дорожнього покриття в цьому районі повністю завершено.

Додатково, завершили ремонтні роботи по вулиці Гоголя, що розташована в Олександріському районі. Покриття тротуару відновлено, а також облаштована паркувальна “кишеня” для полегшення паркування і забезпечення зручності водіїв.

Міська влада закликає громадян дотримуватися правил безпеки та бути уважними під час користування відновленими дорожніми та пішохідними маршрутами.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *