Запорізьких дітей вітають з новорічними святамиЗапорізьких дітей вітають з новорічними святами

Учні шкіл Запоріжжя отримали теплі та яскраві вітання з новорічними святами від місцевих громадських організацій, які організували спеціальні заходи для найменших мешканців міста.

Соцпрацівники вручають батькам особливі подарунки, спрямовані на полегшення побуту та підтримку: різноманітні корисні товари і предмети, які сприятимуть комфортнішому життю родин.

Завдяки цим заходам департамент соцзахисту продовжує виконувати важливу місію сприяння благополуччю та щасливому дитинству для всіх, незалежно від їхнього соціального статусу та особливостей.

Департамент соцзахисту активно впроваджує новорічну квест-гру для дітей з інвалідністю, надаючи їм можливість брати участь у захоплюючих пригодах та спільно розвивати творчі та ігрові навички. Це ініціатива, спрямована на створення незабутніх вражень та позитивних е

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав, що увесь грудень фахівці департаменту соцзахисту прикладають зусилля, щоб забезпечити дітей уразливих категорій незабутніми святковими емоціями.

Наразі соцпрацівники роздають малечі, яка знаходиться на обліку департаменту соціального захисту, солодкі сюрпризи. Вони також відвідують родини з дітьми з інвалідністю, вручаючи батькам подарунки для полегшення побуту, а малечі – солодощі.

До кінця місяця планується проведення новорічної квест-гри, в яку будуть включені дітки з інвалідністю, сприяючи створенню незабутніх моментів для них.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *