Запорізький бізнес підтримує містян соціально вразливих категорійЗапорізький бізнес підтримує містян соціально вразливих категорій

Місцеві підприємці в Запоріжжі об’єднали зусилля, щоб підтримати вразливих мешканців міста. Ініціатива включає надання благодійної допомоги, забезпечення продуктових кошиків та надання послуг безкоштовно для тих, хто переживає важкі життєві обставини.

Місцевий бізнес активно долучається до цієї гуманної ініціативи, демонструючи соціальну відповідальність та спільнотну солідарність.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав, що продовжується співпраця з соціально відповідальним бізнесом для ефективної допомоги вразливим категоріям запоріжців.

Завдяки налагодженому партнерству з ТОВ “Оптика Центр” (“Центральна оптика”), підопічні відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Комунарського району отримали безкоштовну фахову консультацію офтальмологів, розширюючи доступ до необхідної медичної допомоги.

Також діткам з центру та їхнім батькам і опікунам, які мають проблеми з зором, були виписані відповідні рецепти на окуляри, а також надані знижки на оправи та послуги з виготовлення окулярів. Ця ініціатива розширює можливості доступу до корекції зору для вразливих груп населення.

Подібні фахові консультації планується провести й для інших соціально незахищених категорій містян найближчим часом, сприяючи покращенню якості життя широкого кола громадян.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *