Мінцифра презентує глобальну інноваційну візіюМінцифра презентує глобальну інноваційну візію

Національне Міністерство цифрової трансформації України (Мінцифри) анонсує важливий крок у напрямку інноваційного розвитку країни, представивши глобальну візію на найближчі роки.

Презентація відбудеться в рамках широкомасштабного заходу, спрямованого на визначення стратегічних напрямків інформаційно-технологічного та цифрового прогресу.

В інформаційному повідомленні Мінцифри зазначається, що візія спрямована на створення інноваційного екосистемного середовища, яке стимулюватиме зростання економіки, поліпшення якості життя громадян та впровадження передових технологій у різноманітних сферах суспільства.

Очікується, що в рамках візії буде акцентовано увагу на розвитку штучного інтелекту, кібербезпеки, інтернету речей та інших важливих напрямків цифровізації. Також планується активне впровадження новітніх технологій у сферах охорони здоров’я, освіти, транспорту та інших галузях.

Очікується, що представлення цієї інноваційної візі відбудеться за участю провідних експертів, представників бізнесу та громадськості. Дана ініціатива свідчить про рішучість уряду в справі створення високотехнологічного, відкритого та конкурентоспроможного суспільства.

Інновації визначаються як ключовий фактор, що визначає сучасні та подальші трансформації в Україні, особливо в контексті післявоєнної епохи. Згідно з оголошенням, впровадження інновацій має стати катализатором економічного стрибка та сприяти створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, освіти та науки.

Стратегія інновацій України визначить пріоритети у сфері інноваційних технологій, сприятиме прийняттю рішень щодо підсилення інноваційної системи та конкретизує стратегічні напрями, які мають важливе значення для України на внутрішній та зовнішній арені.

Очікується, що ключовими етапами стратегії будуть прискорення економічного зростання, визначення пріоритетних галузей для розвитку в Україні, зміцнення екосистеми інновацій та створення оптимальних умов для бізнесу.

Трансляція презентації глобальної інноваційної візії України буде доступна онлайн на сторінках Мінцифри в Facebook та YouTube. Ініціатива розробки стратегії виникла у співпраці з Міністерством освіти і науки України та отримала підтримку від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *