Запоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПівЗапоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПів

За період з 11 по 15 грудня зросла активність мешканців Запоріжжя в роботі міських Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) проявилася в різноманітних запитаннях та потребах.

Найбільш популярною серед громадян була державна реєстрація права власності на нерухоме майно, із чим звернулися 330 осіб.

Позначена кількість звернень також включає 83 запити на державну реєстрацію інших речових прав на нерухоме майно та 68 звернень із запитаннями стосовно отримання інформації з Державного реєстру речових прав.

Додатково, 60 мешканців міста звернулися із питаннями державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу. Ці зміни стосувались Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, включаючи зміни до установчих документів юридичної особи (за винятком громадських формувань).

Загалом, в ЦНАПі та його територіальних підрозділах міста доступно надання 280 видів послуг, що свідчить про широкі можливості для зручної та ефективної взаємодії громадян з місцевими адміністративними органами.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *