209 запоріжців вже отримали кошти на ремонт пошкодженого житла209 запоріжців вже отримали кошти на ремонт пошкодженого житла

До цього часу 209 мешканців Запоріжжя успішно отримали фінансову допомогу для ремонту пошкодженого житла. Гроші вже допомагають відновлювати домівки та покращувати житлові умови в рамках програми підтримки місцевих жителів.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав:

Після завершення ремонтних робіт необхідно представити звіт з фотофіксацією у додатку «Дія» за посиланням [https://erecovery.diia.gov.ua/](https://erecovery.diia.gov.ua/) у розділі «Заяви на виплати» протягом 15 днів”.

Міська комісія з державної компенсації на ремонт пошкодженого обстрілами житла за програмою єВідновлення ухвалила рішення про виплату коштів 251-му жителю Запоріжжя на суму понад 13 мільйонів гривень. З них 209 осіб вже отримали компенсацію на суму майже 8,7 мільйонів гривень.

Для детальної інформації та подачі заявки відвідайте [https://erecovery.diia.gov.ua/](https://erecovery.diia.gov.ua/). У випадку відсутності технічної можливості подати заявку самостійно, звертайтеся до ЦНАПів за [цим посиланням](https://cnap.zp.gov.ua/schedule/schedule_1).

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *