У Заводському районі Запоріжжя поновило роботу відділення нічного перебування бездомних осібУ Заводському районі Запоріжжя поновило роботу відділення нічного перебування бездомних осіб

У Заводському районі Запоріжжя відновило роботу відділення нічного перебування для бездомних осіб. Ця ініціатива спрямована на надання тимчасового притулку та допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Центр реінтеграції бездомних осіб Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування знову запрацював у Заводському районі обласного центру. У цьому центрі люди, які не мають зареєстрованого місця проживання, можуть отримати не лише тимчасове притулок, але й комплексну соціальну підтримку для реінтеграції у суспільство.

У центрі реінтеграції бездомних осіб громадяни, які не мають зареєстрованого місця проживання, можуть не лише зігрітися та переночувати, але й приготувати собі гарячу їжу. Допомогають забезпеченням гарячої води, новим душем і туалетом. В загальному тут можуть одночасно перебувати тридцять осіб.

Режим роботи центру щоденний, з вісімнадцятої години вечора до восьмої ранку. Завідувач Центру реінтеграції бездомних осіб ЗМТЦСО, Олександр Ковальов, зазначив:

“Ми забезпечуємо соціальну послугу з надання притулку. Це включає в себе ліжко-місце, постільну білизну, меблі та можливість підтримувати особисту гігієну”.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *