Запорізьку обласну лікарню через суд зобов’язали полагодити укриттяЗапорізьку обласну лікарню через суд зобов’язали полагодити укриття

Обласна лікарня у Запоріжжі має відновити та полагодити укриття відповідно до рішення суду. Рішення було прийняте після того, як органи місцевої влади та зацікавлені сторони подали позов, стурбовані станом та безпекою медичного закладу.

Судове рішення обов’язало лікарню вжити термінових заходів для ремонту та усунення дефектів укриття. Процедура повинна бути проведена з максимальною увагою до безпеки пацієнтів, медичного персоналу та інших відвідувачів.

Представники лікарні вже заявили про готовність негайно розпочати необхідні роботи та вжити всіх необхідних заходів для відновлення укриття відповідно до судового рішення. Це рішення визначає важливість та пріоритетність забезпечення безпечного та функціонального приміщення для здійснення медичної допомоги та лікування в умовах лікарні.

Шевченківська окружна прокуратура, захищаючи інтереси держави, подала позов з вимогою відновлення укриття балансоутримувачем медичного закладу. Прокурори стурбовані тим, що занедбаний стан укриття може негативно вплинути на його функціональність та безпеку, особливо у разі повітряної тривоги. Прокуратура здобула перемогу у справі щодо ремонту укриття у Запорізькій обласній клінічній лікарні після успішної апеляції.

Судове рішення обов’язало лікарню провести необхідний ремонт та покращення укриття, забезпечуючи готовність для використання громадянами у випадку надзвичайних ситуацій.

Наразі, на балансі медичного закладу перебуває укриття на 100 осіб, але через занедбаний стан його не можна використовувати за призначенням.

Подальші дії будуть спрямовані на відновлення та покращення інфраструктури, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки та функціональності для медичного закладу та його пацієнтів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *