Запоріжці, чиє житло постраждало від ракетних обстрілів, забезпечені гуманітарною допомогоюЗапоріжці, чиє житло постраждало від ракетних обстрілів, забезпечені гуманітарною допомогою

Незважаючи на небезпеку ракетних обстрілів у 2023 році, місцева влада та благодійні організації активно співпрацювали для надання допомоги постраждалим мешканцям Запоріжжя.

Департамент соціального захисту населення міськради зазначає, що велика кількість помешкань була зруйнована чи пошкоджена внаслідок ворожих обстрілів, і це вимагало негайного реагування та надання гуманітарної допомоги.

Під час рятувальних операцій на локаціях, що стали об’єктом ракетних атак, співробітники департаменту соціального захисту населення працювали пліч-о-пліч із представниками міжнародних благодійних організацій та громадських об’єднань.

Організації, такі як ГМ “Проліска”, “БФ “Посмішка ЮА””, БО “Карітас (UNHCR-2)”, ACTED, “Людина в біді”, “Право на захист”, “Лікарі без кордонів” та інші, активно залучились до надання необхідної допомоги в рамках гуманітарної реагування на кризову ситуацію.

Ця спільна діяльність свідчить про велику солідарність і підтримку, яку має місто Запоріжжя у важкий період своєї історії. Зусилля громади та партнерів спрямовані на відновлення життя постраждалих та покращення умов їхнього перебування в умовах надзвичайної ситуації.

У рамках гуманітарної допомоги, наданої мешканцям Запоріжжя, зазначеної раніше, вдалося забезпечити належні умови для тих, чиї житла постраждали внаслідок ракетних обстрілів. Отримавши необхідні ресурси, координаційний комітет, що включає міську владу та благодійні організації, розпочав широкомасштабну роботу з допомоги та відновлення постраждалим.

Надана гуманітарна допомога включала в себе широкий спектр необхідних речей. Зокрема, роздано 1288 тарпаулін для ремонту та захисту житла, 451 лист OSB для відновлення конструкцій, 969 ковдр, 157 подушок, 251 плед, 30 матраців, 30 комплектів постільної білизни та 222 одиниці теплого одягу.

Понад 1500 гігієнічних наборів та 990 памперсів спрямовано на задоволення основних потреб постраждалих. Також розподілено 109 термосів, 131 сонячну ламп, 67 спальних мішків, 600 продуктових наборів та 544 гарячих обідів. Психологічна допомога була забезпечена для 1356 осіб, а матеріальна допомога на проведення ремонту була надана 1259 особам.

Зазначено, що станом на кінець грудня поточного року гуманітарну допомогу отримали 3243 особи, а благодійна організація “Мережа 100% життя. Запоріжжя” видала більше 650 продуктових наборів для вразливих категорій населення, продовжуючи виявляти підтримку та допомогу в умовах кризи.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *