Запрацював телеграм-бот «Запоріжжя 1580»Запрацював телеграм-бот «Запоріжжя 1580»

У Запоріжжі введено в експлуатацію інноваційний телеграм-бот під назвою «Запоріжжя 1580», який призначений для забезпечення мешканців міста оперативною та зручною інформацією. Запуск цього телеграм-бота є частиною широкомасштабного проекту по впровадженню цифрових рішень у міському управлінні та взаємодії з громадою.

Бот «Запоріжжя 1580» став новим інструментом для отримання актуальної інформації про події в місті, розклад громадського транспорту, послуги міської адміністрації та інші корисні сервіси. Користувачі можуть звертатися до бота для отримання відповідей на питання, пов’язані з комунальними питаннями, подіями в місті, та отримання консультацій з різних питань.

Бот також надає інформацію щодо екстрених ситуацій, таких як надзвичайні події чи негода, допомагаючи мешканцям буде в курсі та приймати своєчасні рішення. Ініціатори проекту сподіваються, що цей телеграм-бот підвищить рівень комунікації між міською владою та громадою, роблячи інформацію доступною та зрозумілою для всіх жителів Запоріжжя.

Запоріжжя 1580 - телеграм бот Запоріжжя для інформування
Запоріжжя 1580 – телеграм бот Запоріжжя для інформування

Додатково до запуску телеграм-бота “Запоріжжя 1580”, секретар Запорізької міської ради, Анатолій Куртєв, надав більше деталей про можливості та функціонал бота, підкреслюючи його важливість як комунального помічника для мешканців міста.

Зокрема, бот є повністю інтегрованим з системою контакт-центру 15-80, що робить його не лише інформаційним, але й взаємодійним засобом спілкування з міською владою. За допомогою цього бота, жителі Запоріжжя можуть оперативно отримати важливу інформацію про проведення ремонтних робіт та пов’язані з ними відключення світла, опалення чи водопостачання.

Також, вони матимуть можливість дізнатися контакти та розклад роботи різних структур міської влади, комунальних підприємств, установ, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, а також отримувати інформацію про адреси укриттів та контакти благодійних організацій.

Бот “Запоріжжя 1580” вже доступний для користувачів у Телеграмі за посиланням https://t.me/colcentrebot або з кабінету користувача на сайті 1580.zp.gov.ua. Зазначено, що цей бот є результатом роботи запорізьких фахівців, і їхні подальші розробки планується впроваджувати для розширення його функціоналу.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *