На Запоріжжі за дві доби 285 ворожих влучаньНа Запоріжжі за дві доби 285 ворожих влучань

30 та 31 грудня війська Російської Федерації нанесли ракетний удар по обласному центру, Крім того, по населених пунктах Пологівського та Василівського районів рашисти розгорнули зброю та чинили терор, використовуючи різноманітні військові знаряддя.

За інформацією Національної поліції, ворог використовував безпілотники (БПЛА), реактивні системи залпового вогню, артилерію та керовані авіаційні бомби. Інцидент призвів до загибелі однієї людини, а ще четверо отримали поранення внаслідок обстрілів.

Нацполіція Запоріжжя вживає заходів для розслідування цих подій та забезпечення безпеки населення. Правоохоронні органи розпочали вивчення обставин та визначення відповідальних за агресивні дії. Громадяни закликаються дотримуватися обережності та співпрацювати з правоохоронними органами для забезпечення безпеки в умовах загостреної ситуації.

Керівництво України вже звернулося до міжнародних партнерів із закликами вжити ефективних заходів для припинення агресії та захисту територіальної цілісності країни. Офіційні заяви та звернення до міжнародних організацій є підтвердженням готовності України до співпраці та підтримки в утриманні миру та стабільності в регіоні.

Національна гвардія та Збройні сили України розгорнули додаткові заходи безпеки та посилення оборони відповідно до загальнонаціонального плану захисту. Громадянам надано рекомендації щодо дій у разі аварійної ситуації та надзвичайних подій, а також викликано служби екстреної допомоги для надання допомоги потерпілим.

Спільні зусилля українського народу та міжнародного співтовариства стануть важливим елементом в протистоянні агресору та відновленні миру на території країни.

За фактами обстрілів, українські правоохоронці розпочали кримінальне провадження згідно з двома частинами 438 статті Кримінального кодексу України, яка стосується порушення законів та звичаїв війни. Національна поліція активно залучає всі необхідні ресурси та експертизу для збору доказів та встановлення винних у цих злочинах.

Зокрема, спеціалізовані групи кримінальних слідчих працюють на місцях подій для збору інформації та вивчення обставин інцидентів. За підтримки експертів із міжнародних організацій, займаних у розслідуванні подій, влада зобов’язана забезпечити об’єктивність та транспарентність у справі.

Усі особи, які причетні до порушення законів та звичаїв війни, будуть притягнуті до відповідальності перед законом. Це стане важливим кроком у забезпеченні справедливості та встановленні стабільності в регіоні, піддаваному агресії.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *