У Запоріжжі триває робота над ремонтом і облаштуванням укриттівУ Запоріжжі триває робота над ремонтом і облаштуванням укриттів

У Запоріжжі наразі активно ведеться робота з ремонту та облаштування укриттів, спрямована на забезпечення належних умов та безпеки для міського населення у випадку екстремальних ситуацій.

Місцеві комунальні служби зосереджують зусилля на модернізації та покращенні існуючих укриттів, а також на будівництві нових, щоб забезпечити надійний захист громадян. Спеціалізовані бригади здійснюють комплекс робіт, включаючи ремонт та зміцнення стін, заміну дверей, роботу з системами вентиляції та освітлення, а також облаштування необхідного обладнання та зберігання резервів. Всі ці заходи мають на меті підвищення ефективності та функціональності укриттів у надзвичайних ситуаціях.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив: “У Запоріжжі триває робота над ремонтом і облаштуванням укриттів. Так наприкінці минулого року ми завершили капітальний ремонт сховища в гімназії №63, в якій навчається 650 дітей”.

Тут відремонтовано підлогу, стелю та стіни, зроблено другий вихід, збудовано санітарну кімнату, замінено всі комунікації та вентиляцію. Тепер найпростіше укриття площею понад 100 квадратів відповідає встановленим нормам, має три безпечні мебльовані кімнати для дітей, місце для надання медичної допомоги та пункт психологічної підтримки.

На проведення капітального ремонту було виділено понад 935 тисяч гривень з державного бюджету та понад 623 тисячі гривень – з міського. Скористатися сховищем можуть не лише учні і педагоги гімназії, а й кожен, хто має потребу в укритті під час повітряної тривоги. Ремонт та облаштування укриттів – це важлива ланка у системі забезпечення безпеки наших громадян у найекстремальніших ситуаціях”.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *