В Запоріжжі на охорону мерії витратять майже 5,7 мільйонів гривеньВ Запоріжжі на охорону мерії витратять майже 5,7 мільйонів гривень

У Запоріжжі планується витратити майже 5,7 мільйона гривень на посилення системи охорони будівлі міської ради та мерії. Зазначені заходи спрямовані на підвищення рівня безпеки та запобігання можливим інцидентам.

За інформацією місцевої влади, ці витрати передбачають модернізацію системи відеоспостереження, встановлення сучасних засобів доступу та контролю, а також оновлення периметральної огорожі. Планується також розширити функціонал системи охорони для більш ефективного контролю над територією мерії та прилеглими об’єктами.

Зазначені інвестиції є частиною стратегії по удосконаленню інфраструктури та забезпеченню безпеки громадян у місті. Модернізація системи охорони мерії сприятиме створенню сучасного та безпечного робочого середовища для представників влади, а також забезпечить захист важливих адміністративних об’єктів.

Зазначені інвестиції є частиною стратегії по удосконаленню інфраструктури та забезпеченню безпеки громадян у місті. Модернізація системи охорони мерії сприятиме створенню сучасного та безпечного робочого середовища для представників міської ради, а також забезпечить захист важливих адміністративних об’єктів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *