у Запоріжжі посадовця підозрюють у вимаганні хабарау Запоріжжі посадовця підозрюють у вимаганні хабара

В Запоріжжі посадовець місцевого органу влади підозрюється у вимаганні хабара. Правоохоронні органи отримали повідомлення від громадянина, який заявив про тиск та вимагання фінансової винагороди в обмін на вирішення питань, пов’язаних з виконанням службових обов’язків.

За інформацією поліції, затримано посадовця, який є підозрюваним у корупційній діяльності. Наразі тривають слідчі дії та досудове розслідування. Місцева влада заявляє про недопустимість корупції та готовність приймати ефективні заходи для боротьби з цим явищем.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

“Посадовця підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди, а простіше кажучи, хабара. Сьогодні правоохоронцями задокументовано, що завідувач сектору, головний художник міста департаменту управління активами вимагав від підприємця хабар у розмірі 50 тисяч гривень. На жаль, і досі залишаються люди, для яких брати хабарі – це нормально. Вони не хочуть чути ніяких закликів про те, що такі дії є абсолютно неприпустимими, а тим більше у воєнний час. Тому цілковито підтримую дії правоохоронців і завжди готовий їм всіляко сприяти”.

Місцева влада рішуче виступає проти будь-яких проявів корупції і готова робити все можливе для очищення владних структур від корумпованих осіб.

Підозрюваному загрожує відповідальність відповідно до законодавства, і ця ситуація визиває серйозне занепокоєння в суспільстві. Поліція обіцяє вжити всіх необхідних заходів для ретельного розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *