У Запорізькій області перевіряють можливі зловживання допомогою переселенцямУ Запорізькій області перевіряють можливі зловживання допомогою переселенцям

У Запорізькій області розпочато розслідування щодо можливих зловживань при наданні допомоги переселенцям.

За повідомленням місцевої влади та правоохоронних органів, існують підозри щодо неправомірного використання коштів та ресурсів, які призначені для підтримки людей, які змушені були залишити свої домівки через конфліктні ситуації.

Зокрема, органи влади звертають увагу на можливі факти недостовірної звітності та використання грошових коштів не за призначенням. Розслідування передбачає перевірку документації та облікових записів організацій, які здійснюють допомогу переселенцям.

Місцева влада Запоріжжя закликає громадян повідомляти про будь-які підозрілі ситуації та факти можливих зловживань у сфері надання допомоги переселенцям. Забезпечення прозорості та ефективного використання коштів стає пріоритетом для забезпечення належної підтримки тим, хто потребує допомоги в умовах конфліктів та переміщень.

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Євген Мироненко повідомив про проведення перевірок щодо можливих зловживань при виплатах соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в області. Заява була зроблена під час брифінгу в офіційному Медіацентрі при облдержадміністрації.

За словами Мироненка, наявний ризик неправомірного отримання соціальних гарантій внутрішньо переміщеними особами, тому проводяться перевірки через Національну соціальну сервісну службу України. Він закликав громадян не зловживати системою соціальних виплат та попередив про можливі наслідки для тих, хто буде виявлений у порушенні.

“Допомогу мають отримувати лише ті, хто її насправді потребує”, — наголосив він.

Зараз в Запорізькій області зареєстровано близько 232 тисяч ВПО, із яких понад 20 тисяч – внутрішньо переміщені особи в межах самого району.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *