У Запоріжжі біля моста поліція виявила рибалку, який завдав збитків майже на 200 тисяч гривеньУ Запоріжжі біля моста поліція виявила рибалку, який завдав збитків майже на 200 тисяч гривень

Поліція Запоріжжя виявила неправомірну діяльність рибалки біля одного з мостів. Місцевий мешканець, використовуючи недозволений інвентар, завдав значні збитки екосистемі та рибному фонду регіону.

Поліція зупинила чоловіка, коли він вже витягував з водойми кілька десятків кілограмів риби. Згідно з першою оцінкою екологів, завдані збитки становлять понад 200 тисяч гривень. Серед видів риб, які постраждали найбільше, – це місцевий вид карася та плітки.

Зафіксований вчинок розцінюється як порушення екологічних норм та правил рибальства. Правоохоронці розпочали слідство, і чоловіку загрожує не лише адміністративна відповідальність, але і зобов’язання відшкодувати завдані збитки.

Поліція закликає громадян додержуватися правил рибальства та поважати навколишнє середовище, щоб забезпечити сталість природних біоресурсів та екосистем.

Чоловік був заарештований правоохоронцями, і наразі йому загрожує відповідальність за порушення рибоохоронного законодавства. За використання такого знаряддя лову визначено суттєві штрафи та адміністративні кари, оскільки це призводить до серйозних екологічних проблем та збитків для рибного фонду.

Представники екологічних організацій та правоохоронців наголошують на важливості дотримання рибоохоронних норм і заборони використання шкідливих методів лову, які призводять до масового вимирання риби та порушують екосистему водойм. Розглядається можливість введення додаткових заходів контролю та посилення відповідальності для тих, хто порушує екологічні стандарти.

Правоохоронці також планують розглядати можливість подальших заходів, спрямованих на попередження порушень рибоохоронних правил та вживання недозволених методів лову. Зокрема, обговорюється впровадження просвітницьких заходів та інформаційних кампаній, щоб підвищити обізнаність суспільства у питаннях охорони природи та збереження біорізноманіття.

Такі випадки браконьєрства відзначаються занепокоюючим трендом в регіоні, і органи правопорядку активізують свою діяльність для запобігання подібним порушенням. Громадські організації та екологічні активісти також долучають свої зусилля до просвітницьких заходів та вимагають жорсткого покарання для тих, хто вчиняє незаконний вилов риби та спричинює збитки екосистемі.

Фото: Нацполіція Запоріжжя
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *