1000 авто для військових від MK Foundation! 1001 — незабаром!1000 авто для військових від MK Foundation! 1001 — незабаром!

MK Foundation пожертвувала 1000 автомобілів для потреб ЗСУ. Вантажівка Iveco обрана для перевезення великого обсягу корисного вантажу, що стане допомогою в майбутніх воєнних операціях.

Більше 100 військових частин вже отримали цю значущу допомогу від MK Foundation, і нові автомобілі позначені брендованою символікою “Течік” вже зустрічаються на різних ділянках фронту. Це є надзвичайно важливим досягненням, яким організація пишається.

Ми висловлюємо щиру вдячність українським захисникам за їхню силу та відвагу, а також висловлюємо подяку партнерам MK Foundation за важливий внесок у забезпечення безпеки нашої країни.

Maincast та творці гри S.T.A.L.K.E.R. придбали 1000 автомобілів, які тепер використовуються прикордонниками. Ціллю стала вантажівка Iveco, здатна перевезти понад 15 тонн корисного вантажу для нашої майбутньої перемоги!

Понад 100 військових частин вже отримали допомогу від MK Foundation, і наші брендовані сірі автомобілі “Течіки” активно використовуються на різних фронтових ділянках. Це вражаючий результат, на який ми пишаємося! Ми висловлюємо подяку українським захисникам за їхню відвагу та довіру, а також висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за беззавданну допомогу та прагнення допомагати.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *