Запорожець з СІЗО обманув військових на 100 тис грнЗапорожець з СІЗО обманув військових на 100 тис грн

У Запоріжжі затриманий у СІЗО вирішив обманути військових на значну суму грошей. За інформацією, отриманою від правоохоронних органів, запорізький резидент, який перебував у слідчому ізоляторі, вирішив використати власну хитрість для особистої вигоди.

За звинуваченням, він підкинув ідею військовим про те, що він є свідком ключових подій, пов’язаних з безпекою країни.

Під час взаємодії із поліцією чоловік стверджував, що має важливу інформацію щодо можливих загроз національній безпеці. В атмосфері загострення ситуації в країні, його заяви викликали серйозний інтерес.

Внаслідок докладних перевірок виявилося, що чоловік вигадав цілу історію, аби виграти довіру військових та отримати винагороду. За попередніми даними, сума, яку він прагнув отримати, складала 100 тисяч гривень.

У результаті виявленого кримінального обману, чоловіка взяли під варту, і йому може загрожувати відповідальність за шахрайство та введення в оману військових. Правоохоронці продовжують розслідування, щоб встановити всі обставини інциденту.

Виявившись за ґратами, 33-річний шахрай продовжив свою аферу. Кіберполіція виявила, що чоловік розміщував фейкові оголошення про продаж амуніції на різних інтернет-платформах. Після отримання грошей від своїх жертв – військовослужбовців, він втікав від оплати та в подальшому зникав.

За попередніми даними, аферист встиг ошукати щонайменше 8 осіб, приносячи їм значні збитки, що оцінюються приблизно у 100 тисяч гривень. Наразі шахраю може загрожувати покарання у вигляді додаткового терміну позбавлення волі, що може становити 8 років відокремлення від суспільства. Кіберполіція продовжує розслідування для встановлення всіх обставин інциденту та можливих спільників афериста.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *