У Запоріжжі та області може змінитися навчальний процес у школахУ Запоріжжі та області може змінитися навчальний процес у школах

У школах Запоріжжя налаштовано навчання у змішаному форматі, завдяки створенню необхідних умов та облаштуванню укриття, повідомив начальник Запорізької ОВА, Юрій Малашко.

За словами Малашка, у місті існують певні навчальні заклади, які вже готові працювати в режимі змішаного навчання. Проте рішення про режим роботи конкретного навчального закладу приймається його керівником, який подає відповідні документи до Ради оборони Запорізької області.

У Запоріжжі та області може змінитися навчальний процес / Джерело: Vgorode.ua

У цих школах, в першу чергу, забезпечена безпека завдяки наявності перевірених ДСНС укриттів і систем пожежогасіння. Найважливіше, що керівники цих навчальних закладів віддали перевагу режиму змішаного навчання на власний розсуд“, – зазначив Юрій Малашко.

На сьогоднішній день, у Запоріжжі можуть працювати у режимі змішаного навчання 25 шкіл та 12 училищ. Це крок до забезпечення безпеки та неперервного навчання для дітей міста.

Антон Ревуцький

Від Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *