У Запоріжжі чоловік образив військовослужбовця - у поліції розпочали перевіркуУ Запоріжжі чоловік образив військовослужбовця - у поліції розпочали перевірку

У Запоріжжі чоловік вчинив неприпустимі висловлювання та образив представника Збройних Сил України.

У Хортицькому районі Запоріжжя стався конфлікт, коли чоловік, який привів свою дитину на танці, висловив образливі слова у бік дівчинки, яка повідомила, що її батько є військовослужбовцем Збройних Сил України. За свідченнями очевидців, чоловік відзначив військового “позором нації”.

Зафіксувавши подію, місцеві жителі викликали поліцію та подали заяву на чоловіка, який вчинив образливі висловлювання. Правоохоронці розпочали розслідування та здійснюють необхідні заходи для встановлення обставин та притягнення винуватця до відповідальності.

Поліція наголошує на тому, що ображення ЗСУ та їхніх родин є неприпустимим та може мати юридичні наслідки. Усі громадяни повинні дотримуватися загальноприйнятих норм моралі та поважати тих, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини.

Поліція Запорізької області внесла відомості про образливі висловлювання чоловіка стосовно військовослужбовця до Єдиного обліку. Зараз правоохоронці проводять ретельну перевірку події, включаючи аналіз можливої причетності громадянина до колабораційної діяльності та співпраці з країною-агресором.

Згідно інформації відділу комунікації поліції, взяті у вагу всі обставини і свідчення очевидців, які викликали правоохоронців та подали заяву. Забезпечення безпеки військовослужбовців та їхніх родин є пріоритетом для поліції, і будь-які прояви неуважності чи агресії порушують закон і підлягають правовій відповідальності.

Поліція закликає громадян до взаємовідповідальності та поваги до тих, хто віддав своє життя захисту України, і обіцяє вжити всіх необхідних заходів для встановлення всіх обставин цього інциденту.

Фото: соцмережі
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *