На Запоріжжі російська армія зруйнувала будинок у ГуляйполіНа Запоріжжі російська армія зруйнувала будинок у Гуляйполі

На Запоріжжі сталася непоправна трагедія – російська армія, використовуючи важку артилерію, зруйнувала будинок у Гуляйполі, внаслідок чого були евакуйовані дві жінки. Інцидент трапився в результаті руйнівних обстрілів, які сталися на території, що перебуває під контролем російських військових.

Локальні рятувальні служби, отримавши інформацію про аварійну ситуацію, негайно розпочали операцію евакуації. Дві жінки, які залишилися без даху над головою через руйнування свого житла, були доставлені в безпечне місце. Медичний персонал та психологи надають їм необхідну допомогу та підтримку.

Спеціалісти звітували, що зруйнований будинок став наслідком масштабного обстрілу, який спричинив значні матеріальні збитки та загрозу для життя мирного населення. Спывробытники ДСНС продовжують вивчати ситуацію та надають допомогу постраждалим внаслідок цього події.

Жінки встигли вийти з будинку за кілька хвилин до того, як російський снаряд вразив їхнє житло, поруч з якими розташований інший будинок, в якому проживають інші місцеві мешканці. Після обстрілу поліція негайно прибула на місце події та вирішили евакуювати жінок на безпечне місце, оскільки обстановка лише погіршувалася.

Місцева влада та волонтери також надають допомогу постраждалим, забезпечуючи їх необхідним житлом та засобами для переживання цієї трудної ситуації. У розшуку подальших можливостей надання допомоги та захисту мешканців у разі продовження воєнних дій задіяні відповідні служби та організації.

До моменту евакуації поліцейські також надали психологічну підтримку постраждалим, допомагаючи заспокоїти їх та забезпечити необхідну інформацію щодо подальших дій. Органи правопорядку вживають заходів для розслідування цього тяжкого інциденту, і вже звернулися до військових експертів для визначення джерела обстрілу та обставин події.

Місцева влада планує забезпечити нове житло та необхідні ресурси для жінок і їхньої родини, які втратили своє оселю через дії окупантів. Водночас, екстрені служби продовжують вести моніторинг ситуації на лінії фронту, щоб своєчасно реагувати на можливі загрози та надавати допомогу мирному населенню в зоні конфлікту.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *