У Запоріжжі з аукціону продали майно збанкрутілого банкуУ Запоріжжі з аукціону продали майно збанкрутілого банку

У Запоріжжі відбувся аукціон з продажу майна збанкрутілого банку. На аукціоні переможцем торгів став невідомий покупець, який заплатив за активи значну суму.

Майно банку включало в себе рухомий і нерухомий майновий комплекс, а також інші активи. Зараз визначеної інформації про те, скільки саме став переможець торгів, наразі немає.

Аукціон з продажу майна банкрутованого банку став важливою подією для регулювання фінансових питань та майнових відносин в регіоні.

На аукціоні ProzorroПродажі реалізовано актив у вигляді двоповерхової будівлі колишнього банку, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Олександрівська (колишня вул. Дзержинського), будинок 5. Загальна площа об’єкту становить 613,1 кв. м. Цей актив, який раніше перебував у власності ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», знаходився в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Загальна площа об’єкту складає 613,1 кв. м.

Лот також включав в себе гараж з загальною площею 22,9 кв. м, який знаходиться за тією ж адресою. Початкова ціна продажу нерухомості складала 5 712 232,32 гривні з ПДВ.

Участь у торгах брали два претенденти на лот: Вакуленко Єгор Вадимович та Товариство з обмеженою відповідальністю «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКСПЕРТНА ГРУПА». Найбільш вигідною стала пропозиція одного з учасників, але точна сума та умови угоди наразі залишаються невідомими.

Переможцем торгів на аукціоні ProzorroПродажі став Вакуленко Єгор Вадимович, який зробив найвищу цінову пропозицію у розмірі 5 831 313,00 гривень. За умовами угоди та деталями трансакції може стати відомо після укладення остаточної угоди та підписання всіх необхідних документів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *