Жителя Запоріжжя викрили у привласненні авіазапчастин на мільйон гривеньЖителя Запоріжжя викрили у привласненні авіазапчастин на мільйон гривень

У Запоріжжі правоохоронці розкрили випадок привласнення жителем міста авіазапчастин на суму, що перевищує мільйон гривень.

За попередньою інформацією, зловмисник, який має технічні знання в галузі авіації, протягом тривалого часу незаконно заволодівав деталями та компонентами для літаків. Під час обшуку в його місце проживання правоохоронці вилучили значну кількість авіаційних запчастин, що вартістю перевищує мільйон гривень за оцінкою фахівців.

Під час обшуку у місці проживання затриманого правоохоронці виявили значну кількість авіаційних запчастин, вартість яких перевищує мільйон гривень. Деталі та компоненти призначалися для використання в літаках. Зловмиснику, який володіє технічними знаннями в галузі авіації, оголошено підозру у привласненні чужого майна, а також незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї.

Проводяться подальші слідчі дії та експертні експертизи для встановлення всіх обставин і відповідальності злочинця перед законом. Під час злочинних дій, зловмисник використовував свою робочу позицію та знайомства серед працівників заводу, що забезпечувало йому можливість безперешкодного доступу до авіаційних запчастин. Відзначається, що виявлені деталі та компоненти були призначені для використання у літаках.

Органи правопорядку встановлюють повний обсяг схеми та співучасників, які можуть бути причетні до даного злочину. Відбувається ретельне обстеження всіх обставин та проведення слідчих дій для виявлення всіх можливих порушень та порушників.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *