На Запорізькій області сплатили 50 млн грн військового зборуНа Запорізькій області сплатили 50 млн грн військового збору

На Запорізькій області успішно сплачено 50 мільйонів гривень військового збору. Зазначена сума є частиною обов’язкових внесків громадян для підтримки обороноздатності країни. Гроші, які надійшли від населення області, будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України та забезпечення їх функціонування.

Платники військового збору висловлюють підтримку армії та визнають важливість фінансового участі у зміцненні обороноздатності України. Це свідчення готовності громадян долучитися до захисту країни в умовах геополітичних викликів та загроз.

Це свідчить про активну громадянську позицію та відповідальність жителів області у важливому питанні забезпечення обороноздатності країни. Збільшення суми сплати військового збору у порівнянні з попереднім роком свідчить про високий рівень соціальної відповідальності місцевого населення та готовність внести свій внесок у потреби Збройних Сил України.

Податкова служба продовжує вести моніторинг та забезпечувати прозору систему збору військового збору для виконання оборонних завдань країни.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *