На Запоріжжі бійці ДСНС врятували «хвостика» з пересохлої криниціНа Запоріжжі бійці ДСНС врятували «хвостика» з пересохлої криниці

У Запоріжжі бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) виявили та врятували «хвостика», який опинився в пересохлій криниці.

Виявивши тварину, рятувальники негайно розпочали операцію з її витягнення та врятовування. Завдяки швидкій та професійній реакції, вони успішно витягли «хвостика» з криниці та передали його на руки фахівцям з охорони довкілля.

Тварина, незважаючи на неприємний інцидент, залишилася невимовно вдячною своїм порятунковим командам. Цей епізод став ще однією ілюстрацією безперечної важливості та професіоналізму рятувальників, які завжди готові прийти на допомогу усім жителям, навіть якщо це – чотириногі друзі.

Сполучені зусилля бійців Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та небайдужих громадян дозволили врятувати чотириногого друга, який опинився в складній ситуації в пересохлій криниці в Оріхові, Пологівському районі.

Отримавши повідомлення про собаку, що впала в криницю, рятувальники оперативно прибули на місце події. Застосувавши професійні навички та спеціальне обладнання, вони безпечно витягли тварину на поверхню. Драбина та рятувальна мотузка допомогли ефективно та швидко врятувати собаку з 5-метрової пастки.

На щастя, чотирилапий друг не постраждав і був переданий своїй вдячній господарці. До операції було залучено 5 рятувальників та 1 одиницю техніки від Головного управління ДСНС в Запорізькій області. Цей випадок став ще однією подякою рятувальникам за їхню невтомну працю та готовність врятувати життя навіть тварин.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *