Поліція евакуювала з прифронтового села у Запорізькій області 68-річного чоловікаПоліція евакуювала з прифронтового села у Запорізькій області 68-річного чоловіка

Поліція Запорізької області успішно врятували 68-річного чоловіка, який опинився в небезпеці в прифронтовому селі. Очевидці події повідомили правоохоронців про те, що чоловік застряг та потребує допомоги через загрозу для його безпеки внаслідок бойових дій в регіоні.

Поліція виявила чоловіка, який перебував у надзвичайно важкій ситуації в прифронтовому селі Приморське Василівського району Запорізької області. Чоловік протягом тривалого періоду жив у складних умовах через регулярні ворожі обстріли та відсутність базових комунікацій.

Завдяки оперативним діям поліції, на місце події були відправлені рятувальники. Вони успішно евакуювали 68-річного чоловіка і доставили його в безпечне місце. Наразі правоохоронні органи продовжують розслідування події та встановлюють всі обставини інциденту.

12 лютого поліцейські забезпечили евакуацію 68-річного мешканця зони бойових дій та доставили його до безпечного місця в Запоріжжі. Чоловік розповів про важкі умови свого проживання, зокрема, про відсутність електропостачання та необхідність витратжувати значні зусилля на забезпечення себе водою.

Водночас, він висловив подяку поліцейським та рятувальникам за надану допомогу та евакуацію з небезпечного району. Правоохоронці продовжують вживати заходів для захисту та допомоги мирному населенню в умовах конфлікту.

Поліція продовжує надавати допомогу мирному населенню, яке зазнає впливу воєнних дій в прифронтових районах Запорізької області. Люди, що опинилися в складних умовах, можуть звертатися за допомогою та евакуацією за наступними телефонами:

  • Для жителів Пологівського району: 050-272-72-76;
  • Для жителів Василівського району: 097-826-20-02.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *