У річці Дніпро знайшли плями нафтиУ річці Дніпро знайшли плями нафти

Сьогодні вранці на річці Дніпро, неподалік від Запоріжжя, виявлені плями нафти. Забруднення водойми вже зафіксували екологічні служби та аварійні рятувальники.

За попередніми даними, причина забруднення річки пов’язана з можливими витоками нафтопродуктів з прибережних об’єктів чи транспортних засобів. Зараз проводяться заходи щодо виявлення джерела та локалізації забруднення.

Місцева влада закликають мешканців та підприємства додержуватися всіх необхідних екологічних норм та співпрацювати з рятувальними службами для негайного припинення подальшого поширення забруднення та його ефективного видалення.

Екологічні служби та аварійні рятувальники ДСНС продовжують активно працювати на місці події. Для визначення масштабів та визначення характеру забруднення проводяться лабораторні аналізи взятих проб води. Наразі важливим завданням є якнайшвидше виявлення джерела забруднення та прийняття заході

Наразі комісія експертів активно вивчає дані з лабораторних аналізів та очікує на результати візуального обстеження об’єктів, які здійснюють Укргідроенерго та АСК “Укррічфлот”. Важливою є співпраця з відповідальними структурами для оперативного виявлення джерела забруднення та негайного прийняття необхідних заходів для усунення негативних екологічних наслідків.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *