Власник команди NAVI Макс Кріппа купує ПарусВласник команди NAVI Макс Кріппа купує Парус

Антимонопольний комітет України затвердив угоду про продажт ТОВ “Парус Холдинг”, що наразі належить Вадиму Столару, компанії “Ола Файн” бізнесмена Кріппи Максима Володимировича.

Про це стало відомо 30 листопада у звіті про рішення АМКУ

Згідно з даними сервісу YouControl, ТОВ “Ола Файн”, що контролюється бізнесменом Максимом Кріппою через фонд “АРС Кепітал”, отримає право на володіння “Парус Холдингом”.

Відомо, що бізнесмен Вадим Столар, власник 80% акцій “Парус Холдингу” через фонд “Генеза”, разом із своєю колишньою дружиною Інною Майструк, володівшою рештою 20% через фонд “Стрім Інвестмент”, завершив угоду з Максом Кріппою.

Аналітики ринку в своїх коментарях зазначають, що ця угода стала важливою подією на ринку нерухомості, відображаючи стратегічні рухи власників інвестиційних активів у Києві.

Бізнес-центр “Парус”, класу “А”, що складається з 33 поверхів та має площу 70 тис. кв. м, знаходиться у центрі Києва. У склад “Парус Холдингу” входить ТОВ “Передові технології плюс”, власником якого є торгово-офісний центр “Парус”.

Бізнес-центр “Парус” – характеристика хмарочосу 

Клас БЦ “Парус” – “А”, що свідчить про ретельно продумані інженерні та технічні рішення. Загальна площа будівлі складає 70 тисяч квадратних метрів, що робить його одним з найбільших бізнес-центрів у Києві. Його 33 поверхи включають в себе офісні приміщення, конференц-зали, а також ресторани та кафе для комфортного перебування співробітників та відвідувачів.

Величезний паркінг на 300 автомобілів забезпечує зручне розміщення автотранспорту. Також, для тих, хто вибирає більш екологічний спосіб пересування, доступна безкоштовна велопарковка на 12 місць.

Інфраструктура “Паруса” включає сучасні системи кондиціонування, опалення та вентиляції, що забезпечують комфортне робоче середовище для всіх працівників. У будівлі також присутні всі провідні оператори зв’язку, що забезпечує стабільний і швидкий доступ до Інтернету та інших комунікаційних послуг.

Хто такий Кріппа Максим Володимирович та чим він займається

Підприємець та інвестор Максим Кріппа

З відкритих даних, Макс Кріппа – відомий не лише як успішний інвестор у сфері нерухомості, а й як активний учасник у розвитку технологічного сектору України. Підприємець став власником кіберспортивної команди NAVI та розробника культової відеоігри S.T.A.L.K.E.R.компанії GSC Game World. 

Крім того, підприємець Макс Кріппа займається благодійною діяльністю, яка охоплює не лише соціальні, але й військові потреби України. Як засновник і власник благодійного фонду MK Foundation, він активно допомагає українській армії, забезпечуючи її необхідним обладнанням та матеріальною підтримкою. Його зусилля спрямовані на підтримку військових – його фонд системно передає ЗСУ автівки.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *